Haber Detayı
27 Eylül 2016 - Salı 17:01 Bu haber 2391 kez okundu
 
BİLGİÇ, DEVREDİLEN ÜNİVERSİTE VE YURT BİNALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, 15 Temmuz’dan sonra OMÜ’ye devredilen vakıf üniversitesi binası, sürekli eğitim merkezi ve 2 yurt binasında incelemelerde bulundu.
- Haberi
BİLGİÇ,  DEVREDİLEN ÜNİVERSİTE VE YURT BİNALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sait Bilgiç’e incelemelerinde Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bekir Batı, Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Onur Bekiroğlu da eşlik etti.
Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç yaptığı açıklamada, “ Üniversitemize devredilen binaların ve malzemelerin listelenmesi son derece titiz bir biçimde gerçekleştirilmiştir. Çalışanlarımız bu konuda büyük bir özveriyle yoğun çaba sarf etmişlerdir. Bu yapıların ve malzemelerin hiçbir şekilde zayi olması söz konusu dahi olmayacaktır. Devletimize ve milletimize en çok fayda sağlayacak şekilde ve en verimli biçimlerde değerlendirilecektir.” diye konuştu.
15 temmuz girişiminden sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesine devredilen binalar arasında bir üniversite kampüsü, sürekli eğitim merkezi ve 2 adet yurt binası bulunuyor. Öğrenci yurtlarının gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından en kısa sürede değerlendirilmesi planlanıyor. 

    

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BİLGİÇ,, , DEVREDİLEN, ÜNİVERSİTE, VE, YURT, BİNALARINDA, İNCELEMELERDE, BULUNDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı