Haber Detayı
13 Temmuz 2016 - Çarşamba 15:15 Bu haber 2159 kez okundu
 
BU DEĞİRMENİN SUYU NEREDEN GELİYOR
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın Polonya'nın başkenti Varşova'da en meşhur antika pazarından 147 bin TL'lik alışveriş yapmasını değerlendirdi.
SİYASET Haberi
BU DEĞİRMENİN SUYU NEREDEN GELİYOR

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın Polonya'nın başkenti Varşova'da  en meşhur antika pazarından 147 bin TL'lik alışveriş yapmasını değerlendirdi. 
        

Akcagöz konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi. "  Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi'nde konuşurken, eşi Emine Erdoğan Polonya'nın başkenti Varşova'nın sokaklarında alışveriş yapmaya çıkmış ve Varşova'nın en meşhur antika pazarına giderek 147 bin TL değerinde alışveriş yapmıştır.

          Antikaya neredeyse bir servet ödeyen Emine Erdoğan'a, sormak istiyoruz. Bu değirmenin suyu nereden?
           Ülkesinde insanların ciddi bir kısmı yoksulluk sınırında yaşarken, adeta bir Arap Şeyhliği özentisiyle yapılan bu alışveriş, milletimizi uyandırsın ve kendine getirsin istiyoruz. Türkiye'de insanların bir çoğu ayın sonunu zor getirirken, Cumhurbaşkanı eşinin bu harcaması, milletle adeta dalga geçmek demektir. 
          Millet, kendisi ile dalga geçen bu şahıslardan en kısa zamanda hesap soracaktır. Millete din iman ve tasarruf edebiyatı ile telkinde bulunup, kendileri zevkü sefa içinde yaşayanlar bunun hesabını mutlaka vereceklerdir."

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BU, DEĞİRMENİN, SUYU, NEREDEN, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı