Haber Detayı
28 Kasım 2017 - Salı 11:35 Bu haber 1597 kez okundu
 
ÇADEF’ten Belediye Başkanına ziyaret
Merkezi İstanbul'da bulunan Çarşamba Dernekler Federasyonu ÇADEF Başkanı Hayati Sözen ve federasyona bağlı derneklerin Başkan ve yöneticileri Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı makamında ziyaret ettiler.
- Haberi
ÇADEF’ten Belediye Başkanına ziyaret

Çarşamba’daki gelişmeleri yakından takip ettiklerini kaydeden ÇADEF Başkanı Hayati Sözen, İstanbul’daki Çarşambalı hemşehri derneklerinin bir araya gelerek işadamları aracılığıyla gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında Başkan Dündar’a bilgi verdi.
Hemşehri derneklerinin önemine değinen Başkan Dündar, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Dündar, “Belediyemiz artık gelirinin yüzde 80 den fazlasını yatırıma dönüştürebilen güçlü bir mali yapıya sahip. Çarşamba Belediyemiz kendi ölçeğindeki belediyeler içerisinde bütçesiyle Türkiye’de ilk sıralarda yer alıyor.

Ekim Ayı Meclis toplantısında Belediyemizin 2018 yılı tahmini bütçesini 80 milyon olarak belirledik. Devam eden çalışmalarımıza önemli bütçeler ayırıyoruz. Son 3 yılda 600 km beton, asfalt ve park yol yaptık. Yeşilırmak Doğal Yaşam Parkı, Yeni Şehir Köprüsü, spor, eğitim ve yüksek öğrenim yatırımları, Engelli Çocuklar Özel Eğitim Merkezi gibi sosyal belediyecilik faaliyetleriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: ÇADEF’ten, Belediye, Başkanına, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı