Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 12:03 Bu haber 495 kez okundu
 
Canik Belediye Meclisi Tatil Yapmayacak
Canik Belediye Meclisi, Belediye Meclisinin çalışma süresini uzatarak tatile girmeme kararı aldı.
SİYASET Haberi
Canik Belediye Meclisi  Tatil Yapmayacak

 

Canik Belediye Meclisi  2019 yılı Temmuz ayı oturumunu Meclis Salonunda Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Meclis üyelerinin salt çoğunluğunun hazır bulunduğu meclis toplantısında 2020 yılı Performans Programı ve Stratejik Planlama çalışmaları görüşüldü.

 

Canik'te çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyleyen Başkan Sandıkçı, " Yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizin hukukunu koruyarak şehrimizdeki tüm kurum kuruluşlarla işbirliği içerisinde muhtarlarımız sivil toplum kuruluşlarımızla istişare halinde hareket etmeye devam edeceğiz

 

 Büyükşehir Belediyemizle  Büyükşehir uhdesindeki işlerin birlikte planlanıp yürütülmesi noktasında ortak çalışma birimi oluşturduk.  Canik'in geleceğini birlikte planlayacağız. Meclisimizi yoğun çalışmalarımız bekliyor. Uyumlu bir çalışma örneği sergileyerek iş ahlakına uygun bir şekilde mesai mefhumu gözetmeden hareket edeceğiz. Yaz dönemi özellikle Fen İşleri ve Temizlik işlerimiz için yoğun bir dönem. Bu nedenle Belediye Meclisimizin çalışma süresini uzatarak tatile girmeme kararı aldık. Bu noktadaki hassasiyetlerinden dolayı meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. "dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Canik, Belediye, Meclisi, , Tatil, Yapmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı