Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 19:59 Bu haber 455 kez okundu
 
Canik Belediyesinin Projelerine Yoğun İlgi
Canik Belediyesi’nin çevre projeleri EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'nda yoğun ilgi gördü
YEREL YÖNETİM Haberi
Canik Belediyesinin Projelerine Yoğun İlgi

Canik Belediyesi, ödüllü çevre projeleriyle6 ve 9 Ekim tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenen EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'na katıldı. Ev sahipliğini Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği’nin yaptığı fuarda Canik Belediyesi tarafından hayata geçirilenOrman Okulu ve Sıfır Atık Köyü projeleri ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

 

Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, Canik Belediyesi’nin projelerinin ilham verici olduğunu söyledi

Canik Belediyesi’nin çevre projelerinin tanıtımının yapıldığı stant Gaziantep Belediye BaşkanıFatma Şahinile Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver tarafından da ziyaret edildi. Projelerle ilgili Canik Belediyesi AR-GE birimi mühendislerinden bilgi alan Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, projelerin ilham verici olduğunu belirtti.Canik Belediyesi’ninTürkiye Belediyeler Birliği tarafından ödül almışSıfır Atık Köyüprojesi ileTürkiye’de ilk devlet destekliOrman Okuluprojelerini takdir ettiğini ifade edenBaşkan Fatma Şahin başarılarının devam etmesini diledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından düzenlenen Çevre, Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı 9 Ekim tarihine kadarGaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde devam edecek

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Canik, Belediyesinin, Projelerine, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı