Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 19:06 Bu haber 1760 kez okundu
 
Canik Kadın Basketbol’a İlk Destek Zevahir’den
Karadeniz bölgesinin basketboldaki tek süper lig markası Canik Belediyespor Kadın Basketbol Takımı'nın kaynak arayışına ilk destek Samsun’da faaliyet gösteren Zevahir Restoran’dan geldi.
SPOR Haberi
Canik Kadın Basketbol’a İlk Destek Zevahir’den

Canik Belediyespoer Kadın Basketbol Takımının  süper ligdeki mücadelelerinde giyeceği formaların sırt kısmında yer alacak reklam için, Klüp ile Zevahir Restoran arasında 28.08.2019 tarihinde sözleşme imzalandı.

Anlaşma öncesi bir açıklama yapan Canik Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Kulüp Başkanı Zafer , "Bilindiği üzere, takımın müsabakalarının yayın hakkı TİVİBU’da Ayrıca Beşiktaş,Fenerbahçe ve Galatasaray ile oynanacak müsabakalar,Kulüplerin kendi kanallarında da yayınlabilecek. Amatör lig olarak değerlendirilen Kadınlar Basketbol Süper ligindeki takıma yapılacak reklam ödemeleri , işletmelerin vergi matrahından düşülebilecek.

Zevahir Restoran’ın usta aşçılarının marifetleriyle hazırlanan ürünlerin tanıtımı için Kulüp,üzerine düşen her türlü paylaşım ve destekte bulunacak. Samsun’un bir başka marka değeri olan ‘’Samsun Canik Basketbol’’ Takımı için destek olan Zevahir Restoran işletmecisi Ömür Ünal Bey’e teşekkür ederiz. Ayrıca külübün en önemli gider kalemi olan ‘’ulaşım için sponsor arayışımız sürmektedir." dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Canik, Kadın, Basketbol’a, İlk, Destek, Zevahir’den,
Yorumlar
Haber Yazılımı