Haber Detayı
09 Haziran 2016 - Perşembe 16:27 Bu haber 2068 kez okundu
 
Canik Personeli İftarda Buluştu
Canik Belediyesi çalışanları ve aileleri düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.
YAŞAM Haberi
Canik Personeli İftarda Buluştu

İftarını belediye çalışanları ile birlikte açan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Biz büyük bir aileyiz" dedi.

Canik Belediyesi tarafından Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Başkan Osman Genç'in yanısıra Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve belediye bünyesinde görev yapan çalışanlar ile aileleri katıldı.  İftar yemeği öncesinde masaları tek tek dolaşan ve belediye çalışanları ile ailelerine hayırlı iftarlar dileyen Başkan Genç, büyük bir aile olduklarını belirterek, bu birlikteliğin başarıyı getirdiğini söyledi.

GÜÇLÜ BİR BELEDİYEYİZ

Başkan Osman Genç, yaptığı konuşmada, "Canik Belediyesi olarak güçlü bir belediyeyiz. Hayata geçirdiğimiz projelerle Türkiye’nin gözbebeği ilçesiyiz. Bizim amacımız bu milletin hayat kalitesini ve yaşam standardını yükseltmek. Bu işi yaparken de tek başına yapamazsınız, bu iş ekip işidir. Bu ekibin ana oyuncuları da çalışanlarımızdır. Çalışanlarımız ve aileleriyle birlikte iftar açması bizleri mutlu etmiştir" diye konuştu.

TERÖRÜ KINADI

Terör olaylarını da kınayan Başkan Genç, İstanbul’da meydana gelen bombalı terör eylemini ve Mardin Midyat’ta Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan terör saldırısını kınadı. Başkan Genç, şunları söyledi: “Teröristler ve işbirlikçileri emellerine ulaşamayacaktır. Devletimiz, askerlerimizi, polislerimizi ve sivil halkımızı hedef alan teröristleri kınıyorum.”

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Canik, Personeli, İftarda, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı