Haber Detayı
12 Temmuz 2016 - Salı 13:44 Bu haber 2780 kez okundu
 
CANİK'TE ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ
Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile haftalık toplantı gerçekleştiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, devam eden ve yapılacak olan hizmetleri değerlendirdi.
YAŞAM Haberi
CANİK'TE ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Başkan Osman Genç, "Bu kritik süreçte ülkemizde yaşanan gelişmeleri uzaktan izleyen değil, bizzat sahada olmalıyız. Canik Belediyesi olarak zaten 12 yıldır ülkemizin değişim ve dönüşümüne destek veriyoruz. Ancak bu yetmez. Yeni Türkiye Yolunda ülkemizin, her bir insanımızın enerjisine, desteğine ihtiyacı var" diye konuştu.

 

‘KARINCA MİSALİ SU TAŞIYORUZ’

Samsun'da, gerçekleştirdikleri Yeni Türkiye Yolunda Konferansları ve yaptıkları eğitim, kültür, kentsel dönüşüm yatırımları ile Yeni Türkiye sürecine en fazla destek veren belediye olduklarını dile getiren Başkan Osman Genç, "Ülkemiz için bu önemli süreçte gerek yaptığımız ulusal ve uluslararası projelerimizle, gerek ‘Yeni Türkiye Yolunda’ konferanslarımızla Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımıza destek vermekten onur duyuyorum. Yeni Türkiye Yolunda karınca misali su taşıyoruz. Ancak bu yeterli değil. Her bir Başkan Yardımcımız ve Birim Müdürümüz de bu süreçte daha etkin olmalıdır. Mümkün olduğunca çok insanımıza ulaşıp, ülkemiz, geleceğimiz ve çocuklarımız için büyük öneme sahip olan meseleleri, Büyük Türkiye Vizyonunu her yerde anlatmalıyız. Halkımızda daha fazla istişare yapmalıyız ve gittiğimiz her yerde Yeni Türkiye Yolunda neler yapmamız gerektiğini vatandaşlarımızla paylaşmalıyız" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CANİK'TE, ÇALIŞMALAR, DEĞERLENDİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı