Haber Detayı
11 Ağustos 2020 - Salı 13:00 Bu haber 309 kez okundu
 
Canik’te Çocuk Parkı Yapım Çalışmaları Devam Ediyor
Canik Belediyesi her mahalleye bir park proje kapsamında yeni parklar yapmaya devam ediyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
Canik’te Çocuk Parkı  Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, çocukların taleplerini unutmadı ve Gödekli Mahallesi Bozarmut mevkiinde oyun parkı yaptırdı. 

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gödekli Mahallesi Bozarmut mevkiinde incelemeler yaparken çocukların park isteğiyle karşılaştı. Başkan Sandıkçı, çok kısa bir zaman içinde çocuklarının bu isteklerini yerine getirerek çocukları sevindirdi.

 

İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde çocuklarımız için hizmet üretmeye devam ediyoruz. Her mahalleye bir park projemiz devam ediyor. Gödekli mahallesinde çocuklarımızın park isteğine kayıtsız kalamazdık. Çalışma programımızda düzenlemeye giderek bu parkımızı planladığımız zamandan önce bir hayırseverimizin de katkılarıyla kısa zamanda tamamlayarak çocuklarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmiş olduk. Parkaların ve çocuk oyun alanlarının aileler ve çocuklar için vazgeçilmez alanlar olduğunu biliyoruz. Bizler istiyoruz ki çocuklarımız daha güvenli, daha sağlıklı alanlarda vakit geçirsinler, buluşup oynasınlar. Bunun için gerekli olan ne varsa yapıyoruz.’’dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Canik’te, Çocuk, Parkı, , Yapım, Çalışmaları, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı