Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 17:46 Bu haber 462 kez okundu
 
Canik’te eğitim seminerleri devam ediyor
Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, eğitim merkezlerinde birçok konuda kursiyerlere, öğrencilere ve öğrenci velilerine yönelik eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
Canik’te eğitim seminerleri devam ediyor

 

Zübeyde Hanım Konağı, Hatice Hanım Konağı, Şehit Ayşe Aykaç Hanım Konağı, 8 Mart Şehit Sevgi Yeşilyurt Aile Okulu ve Eğitim Merkezi, Canik Kültür Merkezi, Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi ve Şehit İlhan Varank Eğitim Merkezi’nde düzenlenen eğitim seminerlerinde her hafta kursiyerlere, öğrencilere ve öğrenci velilerine eğitim, sağlık, aile, çocuk gelişimi, iletişim, toplumsal olaylar gibi birçok konuda eğitim veriliyor.

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak, sanata ve spora yönelmelerini sağlamak, sağlıklı toplum, toplumda dostluk, dayanışma ve güven duygusunu pekiştirmek, boş zamanların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için değişik branşlardaki eğitimlerimiz, seminerlerimiz, konferanslarımız belediyemizin kültür merkezlerinde, hanım konaklarında, spor tesislerinde ve diğer tesislerde devam ediyor. Ülkemiz için, ailemiz için, kendimiz için sürekli eğitim, sürekli yenilik, sürekli değişim içinde olmalıyız. Bilinçli nesil, sağlıklı gelecek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Canik’te, eğitim, seminerleri, devam, ediyor,
Yorumlar
aside>
Haber Yazılımı