Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 18:57 Bu haber 1051 kez okundu
 
Canik'te maaşlar zamanında ödendi
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kısa zamanda ekonomik anlamda önemli mesafe katettiklerini, personel maaşlarını zamanında ödediklerini söyledi.
SİYASET Haberi
Canik'te maaşlar zamanında ödendi

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, göreve geleli kısa bir zaman olmasına rağmen, belediyenin özellikle mali tablosunun iyileştirilmesine yönelik olumlu çalışmalar yürüttüklerini, kısa zamanda personelin maaş problemini çözdüklerini söyledi.

 

PERSONEL MAAŞI ÖDENDİ

Personel maaşlarını ödediklerini ifade eden Sandıkçı, "Biz göreve geleli çok kısa bir süre oldu. Bu kısa sürede mali anlamda önemli çalışmalar yaptık. Disiplinli çalışmamızı sürdürerek inşallah belediyemizi daha iyi bir ekonomik istikrara kavuşturacağız. Seçim öncesi 'Reçetemiz hazır' demiştik ve personel maaşlarını ödeyeceğimiz sözünü vermiştik. Peygamber efendimizin 'İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz' sözüne uyarak ayın 15'inde yani zamanında maaşları yatırdık. İnşallah yine kısa zamanda personelimizin geçmişe dönük maaş alacaklarını da ödeyeceğiz" dedi.

 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Belediyeciliğin hizmet yeri olduğuna da işaret eden Sandıkçı, "Bu şehir bizim evimiz. Bu evimizi daha güzelleştirmek, daha ileriye taşımak için şehrin dinamikleri olarak hep birlikte omuz omuza, ortak akılla çalışacağız. Milletvekillerimiz, valimiz, belediye başkanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte koordinasyon içerisinde inşallah güzel işlere imza atacağız. Halka hizmet Hakk'a hizmet anlayışıyla, Canik'te 'Gönül Belediyeciliği'nin en güzel örneğini uygulayacağız" diye konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Canik'te, maaşlar, zamanında, ödendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı