Haber Detayı
26 Ocak 2022 - Çarşamba 12:42 Bu haber 635 kez okundu
 
Canik’te Spor Şenliği
“Öğrenciler tatilde spora ve eğlenceye doyacak” diyen Başkan Sandıkçı, yarıyıl tatiline giren tüm öğrencileri Canik Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Spor Şenliği’ne davet etti.
SPOR Haberi
Canik’te Spor Şenliği

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,yarıyıl tatiline giren tüm öğrencileriCanik Belediyesive Piazza AVM tarafından ortaklaşa düzenlenSpor Şenliği’ne davet etti.Başkan İbrahim Sandıkçı, ‘Hayata Hareket Katıyoruz’ sloganıyla gerçekleştirilenSpor Şenliği’ndeöğrencilerinbeş gün boyunca spora ve eğlenceye doyacağını söyledi.

 

Etkinlikler farklı etaplarda gerçekleşiyor

26 ve 30 Ocak tarihleri arasında Samsun Piazza AVM’de düzenlenecekolan Spor Şenliği’ndebasketbol atışları, futbol minyatür kale atışları, vantuzlu ok atışları, hedef top atışları, masa tenisi maçları, floor curling, surviovor parkuru etkinlikleri yer alıyor.Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 7-12 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenen şenliktesürpriz hediyelerin de yer aldığını bildirdi. Etkinlikle ilgili konuşan Başkan İbrahim Sandıkçı şunları söyledi: “Karne tatiline giren çocuklarımıza spor yaptırmak ve eğlenebilecekleri bir ortam sunmak amacıylabu etkinliği düzenledik. Tatili hayata hareket katarak geçirmeleri, doyasıya eğlenmeleri adına böyle bir şenlik düzenledik. Öğrencilerimizi farklı spor dallarıyla buluşturup hemspora özendirmeyi hem de tatilde enerjilerini böyle eğlenceli oyunlara sarfetmeleriniistedik.”Başkan Sandıkçı, sürpriz hediyelerin de yer aldığı etkinliğe katılmak için öğrencilerin Canik Belediyesi sosyal medya hesaplarından detaylı bilgi alabileceğinibelirtti.

Sandıkçı’dan başarılı sporculara tebrik

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun’da Kulüplerarası Basketbol müsabakalarında birincilik elde ederek Karadeniz Bölge Grup müsabakalarında Samsun’u temsil etmeye hak kazanan Canik Belediyespor Kulübü U14 takımını tebrik etti.Başkan Sandıkçı, “Basketbol müsabakalarında birincilik elde ederek Samsun’u temsil etmeye hak kazanan basketbol takımı sporcularımızı tebrik ediyorum. Ayrıca Ordu ilinde devam eden Kick Box Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Canik Belediyespor Kulübü sporcularımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Canik’te, Spor, Şenliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı