Haber Detayı
12 Ekim 2016 - Çarşamba 15:10 Bu haber 1719 kez okundu
 
CANİK’TEN YAPILANDIRMA UYARISI
Canik Belediyesi su bedeli, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, reklam ve ilan borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşların en geç 31 Ekim 2016 tarihine kadar müracaatta bulunmaları gerektiği uyarısında bulundu.
- Haberi
CANİK’TEN YAPILANDIRMA UYARISI

YAPILANDIRMAYA SAYILI GÜN KALDI

Vergi yapılandırması ile ilgili açıklama yapan Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Hamza Abdurrahmanoğlu, “TBMM’de yasalaşarak yürürlüğe giren vergi yapılandırması kanununun vatandaşların başta vergi borçları olmak üzere çevre temizlik ve emlak vergisi borçlarını yeniden yapılandırması konusunda tanınan sürenin sonuna gelmek üzereyiz. Yapılandırma için son gün 31 Ekim 2016” dedi.

PEŞİN ÖDEMEDE GECİKME ZAMMI ALINMAYACAK
Vergi yapılandırma kanununun vatandaşlar için büyük bir fırsat olduğunu belirten Abdurrahmanoğlu, “Vatandaşlarımız devletimizin sunduğu bu imkandan yararlanmalıdır. Tahakkuk edilen su bedeli, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, reklam ve ilan vergisini ödemeyen vatandaşlarımız 31 Ekim 2016 mesai bitimine kadar Canik Belediyesine müracaatta bulunabilirler. Yapılandırma kolaylığından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, borçlarını ister peşin ve isterlerse katsayı oranına göre 6, 9, 12 ve 18 taksitte ödeyebilecekler. Ayrıca peşin ödemelerde gecikme zammı da alınmayacak” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CANİK’TEN, YAPILANDIRMA, UYARISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı