Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 11:45 Bu haber 4317 kez okundu
 
ÇARŞAMBA ATATÜRK ORTAOKULU TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE
Çarşamba Atatürk Ortaokulu Okullararası Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası'nı İl 2’incisi tamamlayarak Samsun’u bölge şampiyonalarında temsil etme hakkı kazandı.
SPOR Haberi
ÇARŞAMBA ATATÜRK ORTAOKULU TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE

 

Okullar arası yıldız kızlar voleybol turnuvasını İl 2’incisi tamamlayarak Samsun’u bölge şampiyonalarında temsil etme hakkı kazanan Atatürk Ortaokulu,  Tunceli’de  yapılan Samsun, Malatya, Kahramanmaraş ve Şırnak, temsilcilerinin bulunduğu A grubundaki tüm maçları set dahi vermeden namağlup olarak kazanarak Türkiye yarı finallerine adını yazdırmayı başardı. Çarşamba Gençlik ve Spor  İlçe Müdürü İlkay Aydın "Öncelikle ilimizi bölge şampiyonalarında gururla temsil eden ve Samsun'u voleybol başarısıyla tanıtan Atatürk ortaokulumuza teşekkür ederim. Hiç set vermeden namağlup olarak bütün rakiplerini yenerek Türkiye yarı finallerinde mücadele etme hakkı kazanmış olan takımımızın finallerde daha büyük başarılar elde edeceklerine olan inancımız tam” diye konuştu.  

SPORCULARIMIZA GÜVENİYORUM

Aynı zamanda İlçe müdürlüğümüz bünyesinde kurulan gençlik ve spor kulübü oyuncularının olması bizim için ayrı bir gurur olmuştur vurgusu yapan Çarşamba Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın,” İnşallah daha güzel başarılar elde edebilmek Çarşamba ilçemizi voleybolda marka yapabilmek için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile temsilcimiz  Atatürk Ortaokulu Müdürü Nuh Şengül, okul idarecilerini, beden eğitimi öğretmeni İlker Şenal'ı ve sporcu öğrencilerimizi tebrik eder 4-7 Nisan tarihinde yapılacak olan yarı final müsabakalarında başarılarının devamını dilerim ”ifadelerini kullandı.

Köksal ÖNER

Kaynak: Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: ÇARŞAMBA, ATATÜRK, ORTAOKULU, TÜRKİYE, YARI, FİNALLERİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı