Haber Detayı
18 Haziran 2019 - Salı 17:44 Bu haber 569 kez okundu
 
Çarşamba'da Düzenlenen Beyzbol ve Softbol Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
12-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Çarşamba'da gerçekleştirilen 12 farklı şehirden 120 Beyzbol ve 144 Softbol sporcusunun katıldığı Beyzbol ve Softbol Türkiye Şampiyonası sona erdi.
SPOR Haberi
Çarşamba'da Düzenlenen Beyzbol ve Softbol Türkiye Şampiyonası Sona  Erdi

Beyzbolda Ankara ekibi birinci, Ordu ikinci, Samsun/Çarşamba üçüncü ve İstanbul dördüncü oldu. Beyzbol  Final müsabakaları ardından Samsun Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili İsmail Hakkı Kasapoğlu, Bakanlık Temsilcisi Veli Serkan Kömürcü, Çarşamba Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın, Türkiye Ragbi Federasyonu Başkan Vekili Mücahit Okuyucu, Beyzbol As Başkanı Güngör Doğanay, Federasyon Genel Sekreteri Ömer Faruk Gümrah tarafından dereceye giren takım sporcularına ve antrenörlere madalya, katılım belgeleri ve kupaları takdim edildi. 


Softbolda Kayseri birinci olurken, Ankara ikinci, Bursa üçüncü ve Samsun/Çarşamba dördüncülüğü elde etti. Dereceye giren takım sporcularına ve antrenörlere madalya, katılım belgeleri ve kupaları  Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Murat Pazan, Bakanlık Temsilcisi Veli Serkan Kömürcü, Türkiye Ragbi Federasyonu Başkan Vekili Mücahit Okuyucu, Beyzbol As Başkanı Güngör Doğanay, Federasyon Genel Sekreteri Ömer Faruk Gümrah, TRF İl Temsilcisi İrfan Atasoy, TRF Disiplin Kurulu Başkan Vekili Şenol Şen, Beyzbol Teknik Kurulu Başkanı Metin Özpeker, Softbol Teknik Kurul Başkanı Nahit Şahin ve Beyzbol Teknik Kurul Üyesi Fatih Atik, Softbol MHK sekreteri Nurgül Çamaş, Çarşamba Stadı tesis amiri İbrahim Gülçiçek tarafından  verildi.

Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Çarşamba'da, Düzenlenen, Beyzbol, ve, Softbol, Türkiye, Şampiyonası, Sona, , Erdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı