Haber Detayı
01 Temmuz 2016 - Cuma 10:49 Bu haber 2636 kez okundu
 
ÇARŞAMBASPOR’DA TURAN BİLGİN DÖNEMİ
Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Çarşambaspor Kulübü’nün bugün yapılan olağanüstü genel kurulunda başkanlığa Dr. Turan Bilgin getirildi.
SPOR Haberi
ÇARŞAMBASPOR’DA TURAN BİLGİN DÖNEMİ

Adapark Çarşambaspor Tesisleri’nde yapılan olağanüstü genel kurulda Süper Amatör Ligden Bölgesel Amatör Lige yükselen Çarşambaspor’un yeni yönetimi belirlendi. Tek liste ile seçime giren Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, Çarşambaspor’un yeni başkanı oldu. Gizli oy açık tasnif usulüne göre gerçekleşen seçimde oy çokluğuna göre Dr. Turan Bilgin başkanlığındaki yeni yönetim belirlendi.

Bilgin, ''Çarşambaspor’a Yakışır Şekilde Görev Yapacağız ”

Çarşamba İlçesine ve Çarşambaspor’a yakışır şekilde görev yapmayı amaçladıklarını ifade eden Dr. Turan Bilgin, “Bugün yapılan olağanüstü genel kurul ile belirlediğimiz yeni yönetim Çarşambaspor camiasına hayırlı olsun” dedi. Hasan Gümüş başta olmak üzere eski yönetime teşekkür eden Bilgin, “Cumhuriyet ile yaşıt olan Çarşambaspor Kulübümüzün tarihi başarılarla doludur. Çarşambaspor, 1984 yılında profesyonel 3. Lige çıkıp yıllarca şimdiki adıyla 2. Ligde başarılı sezonlar geçirmiş, ligi domine etmiş köklü bir kulüptür. Bölgemizde coğrafyamızda her zaman itibar görmüş, ismiyle geçmişiyle tarihiyle yeni neslin hatırlayamayacağı ama bizim yaşlardaki hemşehrilerimizin muhabbetle ve hasretle hatırladığı bir kulüp olarak tarihte şimdiki yerini almıştır. Bu bir bayrak yarışıdır. 2016 – 2017 futbol sezonunda sizlerin üyelerin teveccühüyle bugün yapılan olağanüstü kongremizde Başkanlık görevini Allah bizlere nasip etti. Yüce mevlam mahcup etmesin. Sizlerin, taraftarın, bürokrasinin ve halkımızın desteğiyle bu işin üstesinden alnımızın akıyla geleceğimize inanıyoruz. Ayrıca Çarşamba İlçesi muhafaza edilmesi gereken geleneği ve tarihiyle, ülke çapında Çarşambalıyım yada Çarşambalıyız kelimelerini gururla söylettiren bir ilçedir. Sonuçlar, şehrimize hayırlı olsun.” Şeklinde konuştu.

Çarşambaspor Yeni Yönetimi 

Çarşambaspor’un yeni yönetimi şu şekilde oluştu: Turan Bilgin, Fahri Dalgıç, Seyfi Cebeci, Tevfik Çubukçu, İbrahim Gündüzoğlu, Selim Sağlam, Ahmet Fermancı, Necati Tozmaz, Mustafa Tercuman

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: ÇARŞAMBASPOR’DA, TURAN, BİLGİN, DÖNEMİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı