Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 17:59 Bu haber 1544 kez okundu
 
CHP 4. Hayır Çarşısını Kavak’ta Açtı
17 İlçede 17 Hayır Çarşısı Projesini hayata geçiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı 4. Hayır Çarşısını Kavak’ta açtı.
SİYASET Haberi
CHP 4. Hayır Çarşısını Kavak’ta Açtı

Hayır Çarşısının açılışına CHP Samsun İl Başkanın Fatih Türkel, CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Samsun Kadın Kolları İl Başkanı Nazan Güneysu, partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

Törende konuşan CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun, “ Kavak’ta köylerde yaptığımız çalışmalar sonucunda, böyle bir çarşıya ihtiyaç olduğunu tespit ettik ve çalışmalara başladık. Bugün Kavak Hayır Çarrşımızı hizmöete açıyoruz. CHP Kavak İlçe Örgütü olarak ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza olanaklarımız ölçüsünde destek vermeye devam edeceğiz. Destekleri için CHP Samsun İl Başkanlığımız ve Atakum Belediyesi’ne teşekkür ederiz.” Dedi. 

 

 

Atakum ile bütün ilçelerin köprü olacağını kaydeden Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci , “Burada yapılan iş komşuluk hukukunu kurmaya, Atakum ile Kavak’ın ve diğer ilçelerimizin koordinasyonunu sağlamaya yönelik bir çalışmadır. Atakum Belediye Başkanı olarak ben sosyal belediyeciliği çok önemsiyorum, içerisinde bulunduğumuz durum zor, dünde zordu. Salgın olmasaydı bile yoksullukla mücadele etmek zorunda kalacaktık. Salgın sadece bunu herkes tarafından anlaşılabilir hale getirdi. Biz bu sokaklarda birbirimize yüz yüze bakabilmenin ittifakıyız, adını ne koyarsanız koyun.” Diye konuştu.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ise “Biz Samsun’un her karışına projelerimizi, hedeflerimizi anlatmaya geliyoruz. Biz bugün Kavak’tayız yarın başka bir ilçemizdeyiz memleketimizin her tarafında size dokunacağız, sizin yüzünüzü güldüreceğiz. Bir siyasi partinin yapacağı tek şey halkının refahını sağlamak halkına mutlu bir yaşam standardı sunmaktır. Bugün hayır çarşımızda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ihtiyaçlarını giderebilirler. Biz isteriz ki yoksulumuzun olmadığı Türkiye’de yaşayalım ama bu çok yakın Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olduğunda her zaman vatandaşının yanında, vatandaşıyla beraber adım atacaktır.” Şeklinde konuştu.

 

 

Konuşmalardan açılış kurdelesi  kesildi ve yoğun katılım gösteren  ihtiyacı olan vatandaşlar, çarşıya sosyal mesafe gözetilerek alındı ve ihtiyaçları karşılandı.

 

Açılıştan sonra CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun ile il ve ilçe yöneticileri esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, 4., Hayır, Çarşısını, Kavak’ta, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı