Haber Detayı
17 Ekim 2016 - Pazartesi 13:11 Bu haber 2430 kez okundu
 
CHP Atakum'da Yeni Binasına Kavuştu
CHP Atakum İlçe Başkanlığı'nın yeni binası, düzenlenen törenle hizmete girdi.
- Haberi
CHP Atakum'da Yeni Binasına Kavuştu

İlçe Başkanı Cemil Deveci'nin ev sahipliğinde gerçekleşen ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği açılışa, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, il teşkilatı yöneticileri ve ilçe başkanları katıldı.

DEVECİ: " Öncelikli Hedefimiz Atakum'u Kazanmak! "

Açılışta Konuşan CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, "Bu açılış bir birliktelik, bir dayanışma ortaya koymaktır. Bizim öncelikli hedefimiz, yerel seçimleri kazanmak ve Atakum'u geri almaktır. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. İçerde ve dışarıda savaş halindeyiz. Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti, adım adım parti devletine dönüştürülüyor. 15 Temmuz kalkışmasıyla parti devleti, tek adam devletine dönüşme sürecine girdi. Sadece seçim kazanmak için değil, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için koşulsuz bir şekilde çalışmak zorundayız" dedi.

TEZCAN. " Darbenin Siyasi Ayağını Örtmek istiyorlar" !" 

 CHP Genel Başkan Yardımcısı  Aydın Milletvekili Bülent Tezcan da bir konuşma yaptı. Tezcan konuşmasında özetle şunları söyledi:  "Türkiye sürekli bir olağanüstü hal içerisinde. 15 Temmuz darbe girişimine karşı hep beraber mücadele ettik. Fakat biz dünyada diktatörlerin iktidar gücünü kullanarak ülkelerini 'tek adam' rejimine nasıl taşıdığını biliyoruz. Darbelere en önce biz karşı çıkarız. Bizim geleneğimiz, darbe şemsiyesi altında büyüyen cemaatlerin geleneği değildir. Bu darbenin siyasi ayağını ortaya çıkaracağız. 45 günde OHAL'i bitireceğiz diyenler, şimdi 1 seneden söz etmeye başladılar. Çünkü sınırsız iktidar kuvvetiyle darbe girişiminin siyasi ayağını örtmek istiyorlar. " diye konuştu.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek CHP Atakum İlçe Başkanlığı'nın açılışı gerçekleştirildi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, Atakum'da, Yeni, Binasına, Kavuştu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı