Haber Detayı
17 Ekim 2016 - Pazartesi 13:22 Bu haber 2503 kez okundu
 
CHP Bafra ve 19 Mayıs'ta Danışma Kurulu Toplantısı Düzenledi
Danışma Kurulu Toplantısına CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin de katıldı.
SİYASET Haberi
CHP  Bafra ve 19 Mayıs'ta Danışma Kurulu Toplantısı Düzenledi

Toplantıda bir konşma yapan CHP İl Başkanı Akcagöz, " Fetö'nün  siyasi ayağından hala bir haber yok. Siyasi bağlantısı olmadan böyle bir örgüt, devlet içinde çöreklenebilir mi? Kendileri de gerçekleri biliyor. Güya seçim yapacaklar, içlerindeki Fetö'cüleri bu şekilde temizleyecekler. Öyle kolay değil bu iş. Mahkemeye çıkacak ve hesap verecekler. Belki iktidarın Fetö ile bağlantısını ortaya koyacak önemli bilgi verir, bu şekilde itirafta bulunurlar. Anaların babaların yüreği paramparça. Şehit olmak senin oğlunun kaderi, alın yazısı değil.  Kendi çocuklarına çürük raporu alıp askere göndermeyenler, milletin çocuklarının ölü bedenleri üzerinden siyaset yapıyorlar." dedi.

BERHAN ŞİMŞEK: " 1994 yılında vatandaşa alyans göstererek siyaset yapanların bugün nasıl zengin oldu ? "

19 Mayıs İlçesinde düzenlenen ilçe danışma kurulu toplantısına, CHP Samsun İl Başkanlığı'nın davetlisi olarak Samsun'da bulunan, önceki dönem Parti Meclisi üyesi ve 22.dönem İstanbul Milletvekili, sinema oyuncusu Berhan Şimşek de katıldı. Berhan Şimşek, "1994 yılında vatandaşa alyans göstererek siyaset yapanların bugün nasıl zenginleştiğini görüyoruz. Siyaset yaşama müdahale etme sanatıdır. Bu müdahalenin, ehil ellerle yapılması gerekir. Hepiniz o kadar değerlisiniz ki, ben İstanbul İl Başkanı iken söylediğim bir sözü burada da tekrarlamak istiyorum. Ben Türkiye'yi, İstanbul'daki ilçe başkanlarıyla bile yönetirim. Cumhuriyet Halk Partisi üyelerinin her biri birer kütüphane gibidir. Hepsi çok değerlidir. Çünkü her bir partili, Mustafa Kemal Atatürk'ün misyonunu temsil etmektedir." diye konuştu.
 
Berhan Şimşek, CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz’e, Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans çalışmasına ait kitabını hediye etti. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, , Bafra, ve, 19, Mayıs'ta, Danışma, Kurulu, Toplantısı, Düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı