Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 14:48 Bu haber 5205 kez okundu
 
CHP'den Eksik yatan emekli ikramiyelerine sert tepki!
CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, AK Parti Hükümeti tarafından bütün emeklilere 100'er lira bayram ikramiyesi verileceğinin açıklanmasına rağmen bir çok emekliye eksik ödeme yapıldığını söyledi.
- Haberi
CHP'den Eksik yatan emekli ikramiyelerine sert tepki!

EMEKLİLER HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI

Türkel konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, " Yalanlar üzerine kurulu bir seçim propagandası yürüterek insanların umutları ile ounuyorlar. CHP'nin projesi olan her emekliye bayramlarda bin 500'er yüz lira ikramiye vaadini, " Her emekliye 1000'er lira vereceğiz!" diye aldılar, emeklilerin gözlerinin içine baka baka yalan söyledikleri orttaya çıktı.

 Biner lira vaadi balon oldu. Emeklilerin çoğunun banka hesabına 400 - 500 - 750- 800 TL gibi; söz verdikleri ve en yetkili ağızlardan açıkladıkları bin liranın altında paralar yatırdılar. Emekliler hayal kırıklığına uğradı. İnanıyorum ki emeklilerimiz yalanlarla siyaset yapan ve kendileri ile adeta alay eden bu iktidara sandıkta dersini verecektir." dedi.

SALTANATA SON VERECEĞİZ

CHP iktidarında emeklilerin , işçinin , memurun, emeklinin yanında olacaklarını belirten Fatih  Türkel, " CHP dar gelirlilerin yanında olacak, yolsuzluk ve hırsızlık yapanları , rantçıların, vurguncuların halkın parasını çalmasını engelleyecektir.
Halk açlık, yokluk ve işsizlikle boğuşurken saraylarda saltanat yaşayan, halkın paralarını çarçur eden, yandaşa peşkeş çeken anlayışa son verecektir. CHP İktidarında hakça eşit paylaşım olacak, işsizlik, adaletsizlik, çağdışı eğitim sona erecek, demokrasi, barış huzur gelecektir." diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: CHP'den, Eksik, yatan, emekli, ikramiyelerine, sert, tepki!,
Yorumlar
Haber Yazılımı