Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 20:18 Bu haber 1759 kez okundu
 
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nun Samsun Programını açıkladı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım KAYA, bugün CHP Samsun İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısı ile yarın Samsun'a gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun programını açıkladı.
SİYASET Haberi
 CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nun Samsun Programını açıkladı


CHP Samsun İl Başkanlığı'nda düzenlenen Basın Toplantısına CHP samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu da katıldı.


 Milli Mücadelemizin 100. Yılında Genel Başkan Kemal KILIÇDAROĞLU ve İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İMAMOĞLU'nun katılımıyla CHP tarafından  gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri hakkında bilgi veren CHP Genel Başkan Yardımcısı  Yıldırım KAYA; "Yarın Parti Meclisimiz, Bölge Milletvekillerimiz, Kadın Kolları Başkanlarımız, Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte geniş bir parti kitlemizle Sayın Genel Başkanımız Kemal KILIÇDAROĞLU, bir Karadeniz uşağı olarak Sayın Ekrem İMAMOĞLU da katılacaktır. Kendi topraklarına, kendi insanlarına gelecek. 

Genel Başkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU başkanlığındaki bir heyetle saat 16:00'da Merkez Yönetim Kurulumuz toplanacak. Saat 17:00'de Merkez Yürütme Kurulumuzun adına 100. Yılın Bildirgesi Türkiye Komuoyu ile paylaşılacak. Daha sonra Genel Başkanımız Sayın kemal KILIÇDAROĞLU İlkadım Belediyesini ziyaret edecek ve İyi Parti genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER ile bir görüşme gerçekleştirecek. İki genel Başkan birlikte Atakum Belediye Başkanlığını ziyaret edecekler.
 
100 Yıl önce ülkemiz topraklarına fiilen işgal eden güçlere karşı Samsun halkıyla başlatılan mücadelenin bir benzerini 100 yıl sonra bugün açık bir işgal olmasa bile örtülü işgale karşı halkımızla birlikte veriyoruz" dedi.

İŞTE KILIÇDAROĞLU VE İMAMOĞLU'NUN 19 MAYIS 2019 PROGRAMI

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , CHP, Genel, Başkan, Yardımcısı, Yıldırım, Kaya,, Kılıçdaroğlu, ve, İmamoğlu'nun, Samsun, Programını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı