Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 15:57 Bu haber 7690 kez okundu
 
CHP Havza Belediye Başkan adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş sahaya indi
CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza Belediye Başkan adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş, İlçe Başkanı Ertaş Çoban, sabahın ilk saatlerinde köy ürünlerinin satıldığı Pazar yerinde sıcak çorba ikramında bulundular.
SİYASET Haberi
CHP Havza Belediye Başkan adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş sahaya indi

Pazar yerindeki vatandaşlar, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek , Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş ve beraberindeki heyete yoğun ilgi gösterdi.

Ekonomik zorluklar ve hayat pahalılığı nedeni ile  pazar ihtiyalarını bile karşılayamadıklarını ifade eden vatandaşlar, sebze fiyatlarının çok arttığını, lahanayı bile bölerek satmak zurumunda kaldıklarını söylediler.

 

    CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek de , "Çözüm sizin elinizde. Yaklaşan yerel seçimlerde gereğini yapın! Ülkemizi doğru yönetemeyen iktidarı uyarma görevini yapınız. Bu seçimler iktidarın değişimi seçimi değil. Uyarma görevinizi yapmazsanız seçimden sonra gelecek zamların arkası kesilmeyecektir. Yetki elinizde; sizleri kuru soğan bulamaz hale getiren iktidardan hesap sorma günü 31 Mart 2019 Mahalli seçimleridir. 31 Mart 2019 seçimlerinde; iktidara ders vermek yerine destek olursanız seçimlerden sonra bu günleri arar oluruz. Fırsat elinizde iken iktidarı uyarma görevinizi ve ona ders vermeyi unutmayınız. 

CHP Havza Belediye Başkan adayımız Mehtap Demiralp Yeşilbaştır. Havza Belediye Başkan adayımız sizlerin evladı bir kadın arkadaşımız. Kadınlar mutfakta yaşanan sorun ve sıkıntıları iyi bilirler. Sizlerin dert ve sorunlarını en iyi anlayacak Belediye Başkan adayımıza gerekli desteği vererek seçilmesine destek olmanızı bekliyorum.   Kurtuluş savaşında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e sıcak ilgi gösteren Havzalıların bir kadını  Belediye Başkanı seçerek yine ilklere imza atacağına inanıyorum. CHP Havza İlçe Başkanı, İlçe yönetimi, Kadın kolları, Gençlik kolları ve bütün üyelerimiz ve tüm Havzalılarla dayanışma içerisinde bu işi başaracağız . dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, Havza, Belediye, Başkan, adayı, Mehtap, Demiralp, Yeşilbaş, sahaya, indi,
Yorumlar
Haber Yazılımı