Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 17:47 Bu haber 3924 kez okundu
 
CHP İl Başkan Adayı Mehmet Kundak Konuşuyor
23 Şubat'ta gerçekleştirilecek olan CHP İl Kongresinde CHP İl Başkan Adayı Mehmet Kundak Karadeniz Hayat Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Özbek'in Sorularını cevaplandırdı.
SİYASET Haberi
CHP İl Başkan Adayı Mehmet Kundak Konuşuyor

CHP İl Başkan Adayı Mehmet Kundak  Konuşuyor
 
 
Karadeniz Hayat Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Özbek, 23 Şubat'ta İl Kongresini gerçekleştirecek olan adaylarla konuştu.
 
 
Adaylara CHP'nin Samsun'daki durumu, üye sayısı, gençlik ve kadın kolları, Üye sayısı, Millet İttifakı'nın kazandığı Atakum ve İlkadım Belediyeleri ve performansları ile ilgili düşüncelerini, CHP'yi Samsun'da ve Türkiye'de iktidara taşımak için projelerini, yeni oluşan ve değişim geçiren ilçe yönetimlerinin değerlendirmesini, kadrolarını ve merak edilen soruları sorduk.
 
 
Cevapları videomuzda...
 
 
Konuğumuz 
 
Mehmet Kundak:
 
CHP'nin Samsun'daki konumu
Projeler,
Atakum ve İlkadım Belediyeleri'nin performansı
Gençlik, Kadın Kolları
Üyeler
İl Başkanı Olunca İlk İş Olarak Ne Yapacak?
 
 
Cumhuriyet Halk Partisinde olan üyelerimiz, iktidardan çekindikleri için  üyeliklerini sildiriyorlar.
 
Yönetimde Cinsiyet ve Genç kotamızı kullanıyoruz!..
 
Yeni İlçe Başkanları ve yenilenen kadroların heyecanı, aday olmamda önemli etken oldu..
 
Belediye Başkanları örgütlerle hareket etmeli, İl Başkanları Genel Başkanın temsilcisidir!.. Başkanların performansları partilerini de  etkiler... Örgütle koordineli çalışmalılar...
 
İl Başkanı Seçildiğimde; İlk İş Olarak; " Samsun'da seçim atmosferi bitmiştir haydi arkadaşlar çalışmaya diyeceğiz.! Ben seçilirsem ben, diğer arkadaşlarım seçilirse diğer arkadaşlarımla mutlaka alanlarda olacağız.Yeni seçilmiş hevesli dinamik ilçe başkanlarımızla ilçe örgütlerimizle beraber hareket edeceğiz.!
 
MEHMET KUNDAK KİMDİR? 
 
1956 Zile doğumlu. Ortaokulu Samsun Maarif Kolejinde, liseyi Ankara Fen Lisesinde parasız yatılı olarak okudu,1980 de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde İç Hastalıkları ihtisası yaptı. Samsun Devlet Hastanesinde yirmi yıl İç Hast.Uzmanı ve 5 yıl Başhekim Yardımcılığı görevini üstlendi.
 
Samsun Tabip Odasında; yöneticilik ve kurultay delegeliği yapan Dr. Mehmet KUNDAK halen onur kurulu üyesidir. 2010 yılında CHP İlkadım üyesi oldu. 2011’de CHP Samsun İl Yönetiminde Eğitim Sekreteri olarak görev aldı.
 
Parti Okulu eğitici eğitimi alarak Samsun il örgütü bünyesinde çeşitli eğitim çalışmalarına katıldı. 2014 de seçilen İlkadım İlçe Yönetiminde Eğitim sekreteri, 2015 de seçilen İl Yönetiminde İl Sekreteri olarak çalıştı. 
 
 
24 Haziran 2018 Genel seçimi ve 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde İl Başkanlığı görevini üstlenen Dr. Mehmet Kundak evli ve bir çocuk babasıdır.
 
 
 
 
 
Daha Fazlası Videomuzda...
 
Tıklayın...İzleyin...
 
Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: CHP, İl, Başkan, Adayı, Mehmet, Kundak, Konuşuyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı