Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 19:15 Bu haber 1860 kez okundu
 
CHP İl Başkan Adayları Karadeniz Hayat'a Konuştu
CHP'de 23 Şubat'ta gerçekleştirilecek İl Kongresi'nde Başkanlığa Aday Olan CHP İlkadım eski ilçe başkanı Fatih Türkel, CHP İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak ve İsmail Tutoğlu www.karadenizhayat.com'da Coşkun Özbek'in sorularını cevaplandırdı.
SİYASET Haberi
CHP İl Başkan Adayları Karadeniz Hayat'a Konuştu


CHP 23 Mart'ta Yeni İl Başkanını seçmek için kongreye gidiyor.

 

3 Adayın yarıştığı CHP Samsun İl Kongresi erken seçim senaryolarının konuşulmaya başlaması ve AK Parti'nin kan kaybetmesi nedeniyle çok önemli.

 

CHP'de İlkadım eski ilçe başkanı Fatih Türkel, CHP İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak ve İsmail Tutoğlu 23 Şubat'ta Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleştirilecek  olan İl Kongresi'nde yarışacaklar.

 

Seçim çalışmalarını yoğun olarak sürdüren 3 aday,  Genel Yayın Yönetmenimiz Coşkun Özbek'e konuştu. Görüntülü olarak da sitemizde yer vereceğimiz adaylarımızla röportajımızda, CHP ile ilgili projeleri, Millet İttifakı'nnın kazandığı Atakum ve İlkadım'da Belediyelerin durumu, CHP'nin üye yapılanması, CHP'nin oylarının artırılması için neler yapacakları, yeni yönetimlerin oluştuğu ilçelerde CHP'nin durumunu konuştuk.

 

Adaylarımızın CHP'nin Samsun'daki durumu, projeleri, değerlendirmeleri, Başkan seçilir seçilmez ne yapacakları  ve belediyelerle ilgili düşünceleri Pazartesi Gününden itibaren Karadeniz Hayat'ta .... 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, İl, Başkan, Adayları, Karadeniz, Hayat'a, Konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı