Haber Detayı
02 Aralık 2017 - Cumartesi 14:04 Bu haber 2369 kez okundu
 
CHP İlkadım'da Fatİh Türkel tekrar aday
CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel 10 Aralık'ta yapılacak olan İlkadım 4. olağan kongresinde ilçe başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı.
SİYASET Haberi
CHP İlkadım'da Fatİh Türkel tekrar aday

 

CHP'de  kongreler devam ederken adaylar da ortaya çıkmaya başlıyor. 

Atakum ve Canik'te yeni adayların açıklanmasının ardından İlkadım'da da mevcut başkan Fatih Türkel CHP ilkadım İlçe Başkanlığı'na tekrar aday olduğunu açıkladı.

CHP İlkadım İlçe Başkanlığı'nda partililer, yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Fatih Türkel, adaylığını açıkladığı konuşmasında, " CHP'li olmak zordur. CHP'li olmak ötekileştirilmektir. Bütün zorluklara rağmen CHP'de siyaset yapmanın onuru ve gururunu yaşıyoruz.
2019'daki seçim bambaşka bir seçim olacak. Önce yerelde , sonra genelde CHP'nin  iktidarını kurmak için tekrar adayım. "dedi.

CHP BAYRAĞI ÖNCE İLKADIM, SONRA BÜYÜKŞEHİR'DE DALGALANACAK

Seçimlerin gelip geçici olduğunu belirten Türkel, " Biz ülkemizin yarınlarına bakarız. Aslolan ülkemizin bölünmez bütünlüğüdür, CHP'lilerin birliğidir. İktidar olmak için projelerimiz hazır. CHP'liler  yaşadıkça bu iktidar halkımızı kündeye getiremeyecektir. 6 oklu bayrağımızı önce İlkadım, sonra büyükşehir belediyesi'nde dalgalandıracağız.
Ben tüm CHP'lileri ve CHP'ye gönül verenleri partimizin etkin kurumlarında görev yapmaya davet ediyorum. 2019 baharın ve aydınlanmanın yılı olacak!" diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: CHP, İlkadım'da, Fatİh, Türkel, tekrar, aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı