Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 23:53 Bu haber 961 kez okundu
 
CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel'den Belediye Başkanı ve zabıtalara dilenci tepkisiİ
CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, İlkadım’ı dilenciliği meslek edinenlerin istila ettiğini belirterek, belediye başkanı ve zabıtaları göreve davet etti.
SİYASET Haberi
CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel'den Belediye Başkanı ve zabıtalara dilenci tepkisiİ

İlkadım’ın Samsun’un metropol ilçesi ve  Şehrimizin aynası olduğunu ifade eden Türkel, “ İlkadım adeta dilencilerin istilasına uğradı. Cumhuriyet Meydanı, Fuar Caddesi, Saathane Meydanı, Gazi Caddesi! Hangi caddeye, hangi köşeye baksanız İnsanların dini ve vicdani duygularını sömüren dilencilerle dolu.. Hep aynı yüzler; hepsi yıllardır aynı köşeleri turmuş sömürü işini adeta ticarete çevirmişler.

BELEDİYE BAŞKANI VE ZABITALAR NEREDE?

Bu şahısların  din ve vicdan sömürücüleri olduğunu bildiren Türkel, “ Bunların mesleği dilencilik. Camii önlerinde, her köşe başında onlar var . Belediye zabıtaları nerede? Belediye başkanları ve yöneticileri daha ne kadar bu sömürüye izin vereceksiniz? Bu dilencilere daha ne kadar yol vereceksiniz. Köşe başında yumurta satıp köyden getirdiği ıspanağı satıp helalinden evine ekmek götürmeye çalışan garibanı gören belediyeler, bu vicdan sömürücülerini ne zaman göreceksiniz?” dedi.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, İlkadım, İlçe, Başkanı, Fatih, Türkel'den, Belediye, Başkanı, ve, zabıtalara, dilenci, tepkisiİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı