Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 16:12 Bu haber 4633 kez okundu
 
CHP'li Kemal Zeybek'ten SASKİ'ye Logo Tepkisi
CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek; Damsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (SASKİ) Atatürklü Logoyu Kaldırmasına Sert Tepki Gösterdi.
SİYASET Haberi
CHP'li Kemal Zeybek'ten SASKİ'ye Logo Tepkisi

Kemal Zeybek,  SASKİ'nin Samsun Halkının Mülkü Olduğunu,  personelin veya birkaç belediye yöneticisinin malı ve yeri olmadığını söyledi.

 

Atatürk'ün ülkemizin, devletimizin kurucusu olduğunu ifade eden Kemal Zeybek, ". Atatürk Samsun özelinde ve özünde çok önemli yere sahiptir. Atatürklü Logolarından rahatsız olanlar Atatürk karşıtı görüşlerini, tavırlarını bu şekilde dışarı vurma yöntemleri rahatsız edicidir. Görüşlerini dile getirme konusunda açık konuşsunlar. Kendilerine makam veren bu millet o makamı dar eder. 

 

Atatürk Logosu! SASKİ Büyükşehir Belediyesindeki görevli yöneticilerin bir yerlerinde rahatsızlık mı yarattı?  Oturduğunuz yeri Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ne borçlu olduğumuzu unutmayınız. SASKİ’den Atatürk Logolarının kaldırılması ile hazımsız düşüncelerini dışarıya vurmaya çalışıyorlar, gafletliğinizi açıkça söyleyin. SASKİ ‘de Atatürk amblemli logoyu kaldıran Samsun Büyükşehir Belediyesi yöneticilerini kınıyorum. Oturduğunuz kurumun varlığını Atatürk ve arkadaşlarına, kurtuluş mücadelesini verenlere borçlu olduğunuzu tekrar tekrar hatırlatırız.'' dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP'li, Kemal, Zeybek'ten, SASKİ'ye, Logo, Tepkisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı