Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 12:01 Bu haber 3499 kez okundu
 
CHP’nin Önemli İsmi Mustafa Tüfek’ten CHP' ye Örgüt Eleştirisi
CHP'nin önemli isimlerinden, CHP Atakum ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği ve grup başkanlığı da yapmış olan olan Mustafa Tüfek CHP Örgütlerini sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile eleştirdi.
SİYASET Haberi
CHP’nin Önemli İsmi Mustafa Tüfek’ten  CHP' ye  Örgüt Eleştirisi

Mustafa Tüfek, "Siyaset yapmak için iki konu çok önemli, söyleyecek sözünüz olacak, anlatacak örgütünüz olacak! Söyleyecek sözümüz çok ama anlatacak örgütümüz yok!" dedi.

 

Tüfek paylaşımında şu görüşlere yer verdi: "

 

MERAK EDİYORUM, BENİM PARTİ YÖNETİMLERİM NE İŞ YAPAR?

 

Örneğin;  Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Atakum Belediyesi’nin Sayıştay raporları yayınlandı. İki raporu da dikkatlice inceledim. Eleştiri konuları müthiş. Parti yönetimleri ve belediyeler için tam bir malzeme deposu. Çok merak ediyorum benim parti yönetimlerim ne iş yaparlar ?

 

ZİYARET RESİMLERİ VE SAZLI SÖZLÜ GÖSTERİLERLE SİYASET YAPTIKLARINI SANIYORLAR

 

Sosyal medyada bol bol ziyaret resimleri, klavye tuşları ve buna benzer yemekli ve sazlı sözlü gösterilerle siyaset yaptıklarını sanıyorlar.  Bir örgütün bir başka örgütü veya bir başka kurumu ziyareti haber değeri taşımaz.  Yapacağınız paylaşım vatandaş hafızasında yer almalı ve herkes tarafından beğeni almalıdır.

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE 10 YILDA 10 KİŞİ ÖZEL KALEME ATANARAK MEMUR YAPILDI

 

Örneğin size bir ipucu vereyim. Buyükşehir Belediyesi’nde 10 yılda 10 kişi özel kaleme memur atanarak memur yapılmıştır.  Sayıştay raporu böyle diyor.  Hiç merak ettiniz mi Atakum Belediyesi’ne son beş yılda özel kaleme açıktan kaç kişi atandı? İnsanlarımız KPSS  sınavlarında maddi ve manevi uğraş verirken bu özel uygulama ile memur yapılanlar kimlerdir?

 

VATANDAŞIN HAFIZASINDA ASARCIK ÖRGÜTÜ ZİYARETİ Mİ YER TUTAR?

 

Vatandaşın hafızasında bu haber mi yer alır, yoksa Asarcık örgütünü ziyaret mi yer tutar? Özet sonuç değerli dostlarım; Bu Sayıştay raporlarını inceleyin, verdiğim örnekten çok daha önemli detaylar var! İnceleyin ve önümüzdeki  il kongresinde bunu gündeme getirmek suretiyle bir miktar vatandaşın aklına hitap edin!”

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP’nin, Önemli, İsmi, Mustafa, Tüfek’ten, , CHP', ye, , Örgüt, Eleştirisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı