Haber Detayı
11 Ağustos 2017 - Cuma 17:29 Bu haber 2150 kez okundu
 
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den Bakan Eroğlu'na Tepki
Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun Samsun ziyaretinde doğruları söylemediğini açıkladı.
SİYASET Haberi
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den Bakan Eroğlu'na Tepki

Orman ve Su İşleri Bakanı'nın, Samsun'a doğruları söylemediğini ve söylediklerinin inandırıcı olmadığını söyleyen Tufan Akcagöz, "Sayın Bakanın ziyaretinde Samsun için bir takım vaadlerde bulunduğunu duyduk. Kendisinin Samsun'a ilk ziyareti değildir. Daha önce de Samsun'a geldi. Her gelişinde, Samsun için şunu yapacağız, bunu yapacağız, dedi ve gitti. Şimdi yine aynı Bakan, sanki daha önceki 634 milyon liralık vaadi gerçekleştirmiş gibi, milletin gözünün içine baka baka yeni müjdeler sıralıyor. Olacak mı? Daha önceki vaadleri balon olup uçtu. Bunlar da balon olur gider. " dedi.

Samsun'un ihmal edilen kentlerden biri olduğunu ve beklenilen istihdam alanlarının bugüne kadar oluşturulamadığı belirten Tufan Akcagöz, " Fasaryadan lafları edip gidiyorlar. Samsun, istihdam alanı istiyor, Samsunlu iş istiyor. Samsun'da gün geçmiyor ki bir işsiz üniversite öğrencisinin haberi gazetelere yansımasın. Samsun'da işsizlik her geçen gün artıyor. İşsizlikten kıvranan gençlerimizi istihdam edecek ve onlara ekonomik özgürlük sağlayacak yatırımların gelmesini bekliyoruz. Orman ve Su İşleri Bakanı'na, Samsunlular adına soruyorum. 2013'te ve 2016'da yine Samsun'a geldiniz ve milyonlarca liralık projelerden bahsettiniz. Bunların hangisini gerçekleştirdiniz de şimdi milletin temiz duyguları ile oynuyorsunuz? Milleti ahmak yerine koymayın." diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Samsun, İl, Başkanı, Akcagöz'den, Bakan, Eroğlu'na, Tepki,
Yorumlar
Haber Yazılımı