Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 21:10 Bu haber 4181 kez okundu
 
CHP Samsun'un Ladik İlçesi'ne Atatürk Heykeli yaptırıyor
CHP, Ladik İlçe Başkanı Necati Akdemir , CHP İl Başkanlığı'nın çabaları ve Ataşehir Belediyesi’nin desteğiyle Ladik’e görkemli bir Atatürk heykeli yaptırıyor.
SİYASET Haberi
CHP Samsun'un Ladik İlçesi'ne Atatürk Heykeli yaptırıyor


CHP Ladik İlçe Örgütü’nün olağan kongresine katılan  Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Ladik'te İlçe Başkanı Necati Akdemir kendi çabaları ve Ataşehir Belediyesi’nin desteğiyle  bu zamana kadar olmayan, yapılmayanı gerçekleştirerek, görkemli bir Atatürk heykeli yaptıracaklarını söyledi.

Ladik CHP kongresinde  kongre üyelerinin oylaması ile kongre divan başkanlığını da yürüten Akcagöz, “Ladik, Samsun merkeze uzak ama soğuk ikliminin aksine sıcak insanlardan oluşan şirin bir ilçemiz. Biz Ladik’i çok seviyoruz. Bu nedenle, bu ilçemizin hizmet alıp almadığını, burada yaşayan vatandaşlarımıza iyi ve kaliteli hizmet götürülüp götürülmediğini yakından takip ediyoruz. Görüyoruz ki bu ilçemize köy muamelesi yapılıyor. Özelikle Büyükşehir yasası çıktıktan sonra durum hepten vahim bir hale gelmiş. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı lutfederse hizmet gelecek, yoksa hak getire. Ladik’in hizmet alabilmesi için, adil bir Büyükşehir idare anlayışının hakim olması gerekir ki, bu da sosyal demokrat belediyecilikle mümkündür

. Önümüzdeki günlerde Ladik için bir hizmetimiz olacak. İlçe Başkanımız Necati Akdemir ve naçizane bizim çabalarımızla ve Ataşehir Belediyesi’nin desteğiyle Ladik’te bu zamana kadar olmayan, yapılmayanı gerçekleştiriyoruz. Ladik, görkemli bir Atatürk heykeline kavuşuyor. Bunun için bize yer gösteren ve yardımcı olan Ladik Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Açılışını da siyasi parti gözetmeksizin, hep birlikte yapmayı düşünüyoruz. Ortak payda olarak Atatürk’e ve onun getirdiği ilkelere her zamankinden çok ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz bu günlerde, bunun da birleştirici olacağını düşünüyoruz.” dedi. 

      
          
Tek liste halinde gidilen CHP Ladik İlçe Kongresi’ni yeniden önceki dönem ilçe Başkanı Necati Akdemir getirildi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, Samsun'un, Ladik, İlçesi'ne, Atatürk, Heykeli, yaptırıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı