Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 11:14 Bu haber 1547 kez okundu
 
Cumhur İttifakı Atakum'da muhtarlarla buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, AK Parti ve MHP Atakum ilçe teşkilat üyeleri, her 2 partinin mahalle başkanları ile bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Cumhur İttifakı Atakum'da muhtarlarla buluştu

 Başkan Şahin, yaptığı konuşmada birbirinden önemli mesajlar vererek, "Artık küçük hesaplar dönemi kapandı. Bir ve beraber olursak başaramayacak hiç bir işimiz olmaz" dedi.

Başkan Zihni Şahin'in düzenlediği ve Yalı Kafe'de gerçekleştirilen ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu'nun da katıldığı toplantıya AK Parti ve MHP'liler büyük ilgi gösterdi.

Başkan Zihni Şahin, "Bir ve beraber olduğumuzda aşamayacağımız engel olmaz. Hem MHP hem de AK Parti mensupları samimi olarak olaya sahip çıktıklarında burada, Atakum'da da zafere ulaşacağız. Çalışmalarımızda bir ve beraber olalım. Allah birliğimizi bozmasın. Türk milleti olarak kıyamete kadar bir ve beraber hür bir şekilde varlığımızı devam ettireceğiz inşallah" dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Cumhur, İttifakı, Atakum'da, muhtarlarla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı