Haber Detayı
30 Ağustos 2016 - Salı 12:41 Bu haber 1426 kez okundu
 
DEKAN VEKİLLERİ GÖREVİ YENİ DEKAN VEKİLLERİNE TESLİM ETTİ
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mühendislik Fakültesi’nde Prof. Dr. Yüksel Ardalı, Mühendislik Fakültesi Dekan Vekilliği görevini Prof. Dr. Birol Elevli’ye devretti.
- Haberi
DEKAN VEKİLLERİ  GÖREVİ YENİ DEKAN VEKİLLERİNE  TESLİM ETTİ

Fen Edebiyatta Dekanlık Devir Teslim Töreni
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen Edebiyat Fakültesindeki devir teslim töreni Rektör Prof. Sait Bilgiç’in de katılımıyla gerçekleştirildi. Törende, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ali Pancar görevini yeni Dekan Vekili Prof. Dr. Bekir Batı’ya devretti.
Törende konuşan Rektör Sait Bilgiç, “Rektör olarak bazı geleneklerin oturması gerektiğine inanan biri olmam nedeniyle bu törenlerin önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle bütün dekanlık değişim törenlerinde bulundum ve bundan sonra da katılmaya çalışacağım.” dedi. 
OMÜ olarak bir aile olduklarının altını çizen Prof. Dr. Bilgiç, üniversiteden beklenen hizmet ve faaliyetlerin başarıyla sürdürülebilmesinin de bu ailenin huzuru, motivasyonu, heyecanı ve güveninin aynı noktada buluşmasıyla sağlanabileceğini vurguladı. 
Prof. Dr. Sait Bilgiç, temel projelerinin “insan” olduğunu her zaman dile getirdiğini belirterek, “Güzel bir başlangıç yaptık ve tek gayemiz bu yeni motivasyona katkıyı en üst düzeylere çıkarmaktır. Ortak amacımız, üniversitemizin hedeflerini gerçekleştirmektir. Bu nedenle, sizlerin her birinize çok ihtiyacımız var.” dedi. 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: DEKAN, VEKİLLERİ, , GÖREVİ, YENİ, DEKAN, VEKİLLERİNE, , TESLİM, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı