Haber Detayı
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 15:02 Bu haber 958 kez okundu
 
DEVA Partisi’nden Kadın Emeği Festivaline Ziyaret!
DEVA Partisi Samsun İl Başkanı ve partililer, Çarşı 1919 stantlarını ziyaret ettiler.
SİYASET Haberi
DEVA Partisi’nden  Kadın Emeği Festivaline Ziyaret!

 Deva Partisi İl Başlanı Kebire Birer Türkve beraberinde ekip Çarşıyı dolaşarak buralarda çalışan emekçi kadınlar ile sohbet etti.


İl Başkanı Türk:  “Hiçbir güzellik kadinlara altın tepside sunulmuyor bu hayatta.. Evde , iş hayatında, sosyal hayatta, yargı önünde, toplum içinde Kadın olmak gerçekten zor. Tüm bunlara eklenen ekonomik zorluklar da düşünülürse kadınlarımızın mücadele gücüne ve azmine hayran olmamak imkansız. Bi bu yola çıkarken “kadın olmanın hikayesini yeniden yazmaya geliyoruz” demiştik. Böylesine güçlü çalışkan kadınlarımızı görmek bizlere başka bir feyz veriyor, gücümüze, isteğimize, azmimize olumlu yansıyor. 

Herşeyden önemlisi de bu güzel stantlardan alışveriş yaparak onlara destek vermeliyiz, biz Deva Partisi olarak tüm teşkilatımıza ve gönüllülerimize bu çağrıda bulunduk dedi. Bu güzel girişimin sürekliliğini sağlamak bizlerin elinde. Kadın meselesi bu ülkenin ve bu ülkenin çocuklarının meselesi bir gelecek meselesi... Bu sebeple kadınların lehine olan her projenin, her sözleşmenin arkasında ve takipçisi olacağız.” Dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: DEVA, Partisi’nden, , Kadın, Emeği, Festivaline, Ziyaret!,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');