Haber Detayı
13 Ekim 2020 - Salı 13:25 Bu haber 3681 kez okundu
 
Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu'ndan CHP Samsun'a Dayanışma ve destek mesajı
CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu'ndan CHP Samsun'a Dayanışma ve destek mesajı


Beraberinde CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik ile ziyaretlerini gerçekleştiren CHP Samsunİl Başkanı Fatih Türkel, İmamoğlu ver Kaftancıoğlu'na Samsun CHP'nin çalışmalarını aktardı, görüş alışişverişinde bulundu. İmamoğlu ve Kaftancıoğlu, Samsun'un ve Samsun CHP'nin çalışmalarını yakından izlediğini, il örgütü ile bundan sonra dayanışma içerisinde olacaklarını açıkladı.

 

 Cumhuriyet Halk partisi Samsun İl başkanı Fatih Türkel ve beraberindeki heyet İstanbul'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

 

CHP İl başkanı ve beraberindeki heyet ilk ziyaretini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Ekrem İmamoğlu'na  gerçekleştirdi. 

 

Ziyaretin, çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirdiği gerçekleştiğini ifade eden CHP İl Başkanı Fatih Türkel, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem imamoğlu'nu bütün Türkiye'nin olduğu gibi biz de yakınen takip ediyoruz.  Özellikle göstermiş olduğu performans ve gerçekleştirildiği mükemmel belediyecilik anlayışıyla Samsun'a İstanbul'a ve Türkiye'ye Umut oluyor. 11 Büyükşehir Belediye  başkanımızla birlikte, Ekrem başkanımla da gurur duyuyoruz." dedi.

 

İMAMOĞLU: "SAMSUN İL ÖRGÜTÜ İLE DAYANIŞMA İÇİNDE OLACAĞIZ"

 

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Ekrem İmamoğlu da yaptığı açıklamada, "Milli mücadelenin ilk kıvılcımının çakıldığı Samsun bizim için çok kıymetlidir. Bir çift mavi gözün ışığında Herşey Samsun'da başladı. Bu vesileyle Samsun ile örgütümüzün  çalışmalarını yakından takip ediyor, başta il başkanımız ve yönetim kurulunun ilçe başkanlarının yapmış olduğu çalışmalarla gurur duyuyoruz. İl örgütümüz ile bundan sonra dayanışma içerisinde olacağız. Samsun ve Samsunlu hemşerilerimize selamlarımı sevgilerimi saygılarımı iletiyorum. " diye konuştu.


CANAN KAFTANCIOĞLU: " SAMSUN BİZİM İÇİN ÖZEL BİR ŞEHİR!"

 

CHP İl başkanı Fatih Türker ve beraberindeki heyet daha sonra  Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile bir araya geldi.  Canan Kaftancıoğlu ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi: " Partimiz ülkemizde Umut oldu. 81 ilimizdeki örgütlerimiz ile mükemmel bir dayanışma içerisindeyiz. Samsun bizim için çok kıymetli çok özel bir şehirdir. Samsun İl örgütümüz ile daha önce olduğu gibi bugün de el ele omuz omuza dayanışma içerisinde halkın iktidarını inşa edeceğiz ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin yönetiminde Türkiye'ye rahat bir nefes aldıracağız." 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Ekrem, İmamoğlu, ve, Canan, Kaftancıoğlu'ndan, CHP, Samsun'a, Dayanışma, ve, destek, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı