Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 12:16 Bu haber 1855 kez okundu
 
EMO Samsun'da Tarık Tarhan Güven Tazeledi
EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) Samsun Şubesi 18. Olağan Genel Kurul seçimleri sonuçlandı. Mevcut başkan Tarık Tarhan yeniden seçildi.
SİVİL TOPLUM Haberi
EMO Samsun'da Tarık Tarhan Güven Tazeledi

 12 Ocak 2020 tarihinde yapılan seçimlerle tamamlanan EMO Samsun 18. Olağan Genel Kurulu seçimleri sonrasında, mevcut başkan Tarık tarhan güven tazelerken yönetim kurulu ve üst kurul delegeleri de belirlendi.

 

 

11 Ocak Cumartesi Günü başlayan ve dün seçimlerle sona eren genel kurula, şube üyeleri, EMO Genel Merkez, TMMOB'a bağlı Odaların yanısıra, Samsun'da örgütlü emek demokrasi ve ekoloji örgütlerinin temsilcileri de katılım sağladı.

 

Genel Kurul sonrasında yeni yönetim kurulu adına bir açıklama yapan Başkan Tarık Tarhan;" Şubemizin 18. Döneminde de geçmişten aldığımız bilgi birikim ve deneyimlerin ışığında gençleşmiş kadromuzla meslektaşlarımızın ve sektörümüzün sorunları ile yakından ilgileneceğiz. Kamudan halktan yana çözüm önerilerimizi her zaman olduğu gibi ilgili mercilerin yanısıra Samsun halkıyla da paylaşacağız.

 

 Şube sınırlarımızda olan Mühendislik Fakültesinde eğitim gören meslektaş adayı EMO Gençlerimizin nitelikli meslek eğitimi alabilmelerinin yanısıra kişisel gelişimleri ile de yakından ilgileneceğiz. Geleneksel hale geldiği üzere Samsunda örgütlü emek demokrasi ekoloji örgütlenmeleri ile yanyana kentimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bize güven tazeleyen tüm üyelerimize şükranlarımızı sunarız." dedi.

 

İŞTE EMO SAMSUN'UN YENİ YÖNETİM KURULU:

 

Tarık Tarhan, 

Tamer Bilal, 

İbrahim Deniz Saygılı, 

Ali Ekber Özdemir, 

Ahmet Kurada, 

Cem Kaya 

Hülya Gökalp Clarke 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: EMO, Samsun'da, Tarık, Tarhan, Güven, Tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı