Haber Detayı
11 Aralık 2017 - Pazartesi 13:36 Bu haber 2548 kez okundu
 
EMO Samsun Şubesi'nde Plaket Töreni
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Samsun Şubesi olarak meslekte 30, 40, ve 50 yılını dolduran üyeleri için 9 Aralık 2017 Cumartesi günü Plaket Töreni düzenledi.
- Haberi
EMO Samsun Şubesi'nde Plaket Töreni


Plaket Töreninde Şube Başkanı Mehmet Özdağ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yeşil' in açılış konuşmalarının ardından  plaket alacak üyeler meslek anılarını ve duygu düşüncelerini anlatan konuşmalar yaptılar.

 

Şube Başkanı Mehmet Özdağ konuşmasında; "Elektrik, elektronik mühendisleri olan meslek büyüklerimiz son 30 ila 50 yılda ilimizde 
bölgemizde ve ülkemizde çok büyük hizmetlere, büyük bir özveri ve vakurla imza attılar.Bugün enerji, telekomünikasyon, endüstri, otomasyon, sağlık, güvenlik, eğitim başta olmak üzere sayısız alanda pek çok teknolojik yenilikleri farkında olmadan, en doğal insanlık hakkı olarak kullanabiliyorsak bu meslektaşlarımızın özverili çalışmaları sayesindedir." dedi.

Konuşmaların ardından plaket törenine geçildi.  Meslekte 50. yılını dolduran 4, 40. yılını dolduran 36 ve 30. yılını dolduran 120 olmak üzere toplamda 160 üyemize plaketleri takdim edildi." dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: EMO, Samsun, Şubesi'nde, Plaket, Töreni,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EMO Samsun Şubesi'nde Plaket Töreni
EMO Samsun Şubesi'nde Plaket Töreni
Yorumlar
Haber Yazılımı