Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 15:52 Bu haber 1510 kez okundu
 
Erhan Usta'dan Mustafa Demir'e MEDİCLUST Tepkisi
Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan USTA, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in daha önce üzerinde anlaşılan ve söz verilen Mediclust AŞ.’nin kurulmasına desteğinden vazgeçtiğini belirterek sert tepki gösterdi.
EKONOMİ Haberi
Erhan Usta'dan Mustafa Demir'e MEDİCLUST Tepkisi


Mustafa Demir'e bu yanlıştan vazgeçmesi çağrısında bulunan  USTA, “Samsun'da medikal sanayiyi geliştirmek için verdiğimiz önergeleri reddeden, kanun tekliflerini görmezden gelen,seçim öncesi "Cumhurbaşkanının talimatıyla buradayız" diyenler nerede? Neredesiniz Nurettin Canikli? Belediye Başkanınız Mustafa Demir MediClust'tan desteğini çekmiş! Mustafa Demir'in ilk icraatı medikal sanayinin önünü kesmek olmuş. 

Tasarruf edecek onca yer varken, bula bula istihdam sağlayacak, cari açık kapatacak medikal sanayiyi bulmuş. Seçim öncesi Canikli'nin toplantısına katılan vekiller neredesiniz, ne yapıyorsunuz? Devletin valisini de işin içine katarak, bütün AKP kadrosu ile hep birlikte milleti kandırdınız! Şaşırdık mı? Şaşırmadık! Samimiyetsizliğinizi zaten biliyorduk! Sizin derdiniz "Samsun" değil, hiç olmadı da zaten... Belediye bu yanlıştan dönmeli! Verdiğiniz sözlerin takipçisiyim!” dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Erhan, Usta'dan, Mustafa, Demir'e, MEDİCLUST, Tepkisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı