Haber Detayı
09 Eylül 2020 - Çarşamba 13:33 Bu haber 1411 kez okundu
 
Erhan Usta'nın Rozetini Meral Akşener taktı
İYİ Parti, yeni katılan isimler için Ankara’da tören düzenledi. Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de katıldığı törenle resmen İYİ Partili oldu.
SİYASET Haberi
Erhan Usta'nın Rozetini Meral Akşener taktı

Erhan Usta resmen İYİ Parti'de: Rozetini Meral Akşener taktı

 
 
MHP'nin TBMM Grup Başkanvekilliği görevini yürütürken AKP'ye yönelik eleştirileri nedeniyle partisinden ihraç edilen Samsun Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti'ye geçti.
 
 
Usta'nın rozetini düzenlenen törenle Meral Akşener taktı.
 

Törende Genel Başkan Yardımcıları ve İYİ Parti Milletvekilleri de bulundular. Törende bir konuşma yapan Meral Akşener, davetini kabul ederek partiye katılan Erhan Usta'ya başta eşi olmak üzere teşekkürlerini ifade etti.  

 

 

Erhan Usta  törende yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“ Sayın Meral Akşener'in daveti üzerine bu cesurlar hareketine, iyiler hareketine katılıyorum, kendisine daveti için çok teşekkür ediyorum. Böyle bir tercihte niye bulunduğum konusunda şunu ifade etmek isterim ilkelerimden ve ülkülerimde taviz vermeden siyaset yapacağım bir kurum olarak gördüm İYİ Partiyi. Biz aynı camianın insanlarıyız kendimizi en iyi şekilde ifade edebileceğimiz bir siyasi kurum olarak gördük.

Ayrıca hür, şeffaf, hesap verilebilir bir siyasetin ancak memleket için, millet için faydalı politikalar üretebileceğini düşünüyorum. Sayın Genel Başkanın liderliğinde İYİ Parti’de insanların düşüncelerini hür bir şekilde ifade edebildiğini biliyoruz, buna inanıyorum ve dolayısıyla böyle bir siyasi kurumda ülke için güzel hizmetler yapılabileceğini düşünüyorum.

Türkiye Cumhuriyeti şu anda çok iyi yönetilmiyor. Bir değişim gerekiyor. İYİ Parti'nin  bu değişimin lokomotifi olacak bir siyasi parti olduğuna inanıyorum. İYİ Parti’nin siyaset anlayışının benim yapıma, şahsiyetime uygun bir siyaset anlayışı olduğunu düşündüğüm için bu tercihi yaptım!"

 
 

1-20200909124259.jpg

 

 

4-665.jpg

 

5-377.jpg

 

6-226.jpg

 

 

7-138.jpg

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Erhan, Usta'nın, Rozetini, Meral, Akşener, taktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı