Haber Detayı
23 Kasım 2017 - Perşembe 11:00 Bu haber 3219 kez okundu
 
Eyüp Aydın Adaylığını açıkladı
Eyüp Aydın Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
- Haberi
Eyüp Aydın Adaylığını açıkladı

Konu ile ilgili olarak bir basın açıklaması yapan Eyüp Aydın şunları söyledi:

 "Dünyada en şerefli insanın, ekmeğini helal yoldan kazanmak için şartlar ve durumun ne olduğunu gözetmeksizin terini akıtan insanlar olduğunu düşünüyorum. 12 yaşında meslek öğrenmek, meslek sahibi olmak için adım attığım Samsun Sanayi Sitesi’nde bugün 20 yılımı aşmış bulunuyorum. İşimi ve mesleğimi severek yapıyorum. Ekmeğimi kazandığım yeri de, ekmeğimi kazandıran mesleğimi çok sevdiğim gibi, bizlere küçük yaşta çalışmayı, mücadele etmeyi, ekmeği kazanmak kadar, bölüşmenin de erdem olduğunu öğreten bütün ustalarımıza sizin vasıtanızla bir kez daha teşekkür ediyorum.

Samsun Sanayi, bizler için sadece kepenk açıp kapattığımız bir yer asla olmamıştır. Bizler burada hayatı, arkadaşlığı, dostluk ve büyük bir aileye mensup olmanın ne demek olduğunu da öğrendik. Şartlar ne olursa olsun, elimizde ki yağa da, alnımızdaki tere de sahip çıktık. Zorluklar gördük, sıkıntılar yaşadık, yeri geldi haksızlığa uğradık ama asla ne ekmek teknemizi ne de işimizi terk etmedik. 

 Samsun Madeni Sanatkârlar Odası Başkan Adaylığımı açıklıyorum. Çıktığımız bu yolun önce emektar Sanayi esnafımıza, sonrasında ise şehrimiz ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Amacımız bütün sanayi esnafı ve çalışanlarıyla tek bir ses, tek bir yürek olarak, gün itibariyle yaşadığımız bütün sorunların üstesinden gelmektir. Samsun Sanayi Sitesi, bütün oluşumlarıyla bu şehrin en önemli unsurlarından biridir. Eğer yüksek yaşam standartlarında bir şehirden bahsetmek ve bunu hayata geçirmek istiyorsak, kimse bizi göz ardı etmemelidir.

İşi, aşı ve ailesi için bu vatan topraklarında mücadelesini sonuna kadar sürdüren ve savunan bu büyük ailenin en güçlü şekilde temsil edilmesi ve hak ettikleri saygıyı göreceği bir yapıyı hep birlikte tesis edeceğiz. "

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Eyüp, Aydın, Adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı