Haber Detayı
05 Aralık 2017 - Salı 12:55 Bu haber 1630 kez okundu
 
Eyüp Aydın Seçim çalışmalarına devam ediyor
Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adaylığını açıklayan Eyüp Aydın, esnaf ziyaretleri ile seçim çalışmalarına devam ediyor.
SİYASET Haberi
Eyüp Aydın Seçim çalışmalarına devam ediyor

 Eyüp Aydın, amaçlarının bütün esnaf ve çalışanlarıyla birlikte seslerini en güçlü şekilde duyurmak olduğunu söyledi. 

Sanayi başta olmak üzere bütün esnafların şartlar ne olursa olsun mücadelelerine devam ettiğini belirten Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Eyüp Aydın,    “ Esnaf ziyaretlerimiz bütün hızıyla devam ediyor. Biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin her bir ferdi alın terini, ekmeğini, aşını ve ailesini düşünüyor. Biz geleceğe daha güvenle bakabilmenin tek yolunun birlikte tek yumruk olmaktan geçtiğini ifade ediyoruz” dedi.

Aydın, ziyaretler esnasında bir araya geldikleri bütün esnafları dinlediklerini ve düşüncelerini alarak bir yol haritası çıkarmaya çalıştıklarını belirterek, seçimlerde göreve gelmeleri durumunda yapmayı planladıkları çalışmaları anlatmaya gayret ettiklerini söyledi. Esnafın sorunları, problemleri ve beklentilerinin çok açık ve net olduğunu söyleyen Aydın, “ Her şeyden önce ilgi bekliyor esnafımız. Sorunlarına, problemlerine ve sıkıntılarına samimiyetle yaklaşan çözüm odaklı aktif bir yönetim anlayışı istiyor. Belirsizliklerin bir an önce ortadan kaldırılması için ortak aklın bir an önce devreye girmesinin şart olduğunu düşünüyor. Bütün bunlar ve daha fazlası içinde ne gerekiyorsa yapmaya da hazır olduklarını söylüyorlar. Esnafımızın heyecanı ve oluşan seçim atmosferi şimdiden gelecek güzel günleri müjdeler niteliktedir. Kendilerine gerek heyecanları,  gerekse ilgi ve desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Eyüp, Aydın, Seçim, çalışmalarına, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı