Haber Detayı
08 Şubat 2020 - Cumartesi 17:16 Bu haber 3247 kez okundu
 
Fatih Türkel CHP Samsun İl Başkanlığı İçin Adaylığını Açıkladı
CHP eski İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, CHP Samsun İl Başkanlığı adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
Fatih Türkel CHP Samsun İl Başkanlığı İçin Adaylığını Açıkladı

CHP Samsun İl Başkanlığı'nda düzenlediği törenle adaylığını açıklayan Türkel'in toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. 

 

CHP'li bazı ilçe başkanları ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda CHP Samsun İl Başkanlığı adaylığını açıklayan Fatih Türkel, " CHP İl Başkanlığı çok önemli bir görevdir. Başkan adaylığını açıklayan arkadaşlarımı ellerini taşın altına koyup sorumluluk aldıkları için kutluyor,  başarılar diliyorum.Ben Samsun'da İl Yöneticiliği, 2 dönem ilçe başkanlığı yaptım. AKP gecekondu sofralarını dolaşarak bugüne halkın arasından geldi. Ancak gelinen noktada, gecekondu sofralarını ve gecekonduyu unuttular.

 

Samsun'da ve Türkiye'de halkın iktidarını kurmak ve mücadele etmek, Samsun'da iktidarın adımlarını atmak için adayım. 23 Şubat'ta seçimi kazanamazsam bile CHP'nin düz üyesi olarak gecemi gündüzüme katacağım ve CHP için çalışacağım, verilen her görevi yapacağım. CHP İl Başkanı , Genel Başkanın temsilcisidir. Seçildiğim takdirde ise 2 yıl CHP'yi başkansız bırakmayacağım, İl Başkanlığı'nı basamak olarak kullanmayacağım."dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Fatih, Türkel, CHP, Samsun, İl, Başkanlığı, İçin, Adaylığını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı