Haber Detayı
04 Ekim 2021 - Pazartesi 12:56 Bu haber 377 kez okundu
 
Fatsa Belediyesi’nin Yeni Hizmet Binası Açıldı
Yaklaşık bir yıl önce hizmete giren Fatsa Belediyesi yeni hizmet binasının resmi açılışı AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un da katılımıyla görkemli bir törenle gerçekleşti.
YEREL YÖNETİM Haberi
Fatsa Belediyesi’nin Yeni Hizmet Binası Açıldı

Açılışa AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un yanı sıra Ordu Valisi Tuncay Sonel, AK Parti Ordu Milletvekili Op.Dr.Şenel Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, MHP Ordu Başkanı Naci Şanlıtürk, Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Koçan, çevre ilçe belediye başkanları, resmi kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 


Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar açılış konuşmasında, “  Yeni Belediye hizmet binamızın açılışına hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.  Belediyeler, Halkın her sorununda müracaat ettiği, sorununa çözüm aradığı, nice umudun – nice duanın kapısıdır.   Fatsa Belediyemiz görkemli bir binaya kavuştu. Yeni hizmet binamızın bizlerden sonra da görev yapacak Fatsa sevdalısı arkadaşlarımıza, Fatsa’mıza ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, açılışmızı onurlandıran kıymetli büyüklerimize ve misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

“KADROLARIMIZIN EN ÖNEMLİ İŞİ GİRMEYİ BAŞARDIKLARI GÖNÜLLERDEN DÜŞMEMEYİ BAŞARMAKTIR”

Açılışta konuşan AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’ da Fatsa’nın son yıllarda almış olduğu hizmetler sayesinde eksiklerini tamamlamış olan bir ilçe olduğunu belirterek, “İlçe belediye binamızın burada yapılmış olması, böylesine muhteşem bir binanın kapısını çalacak herkese hizmet verecek olması sadece belediyecilik hizmetleri bakımından değil, şehrin değerini artırması bakımından da önemlidir. 

Hizmeti toplumun bütün kesimlerine yaparsınız. Yapılan hizmetler şan şöhret olmak için yapılan hizmetler değildir hele görevimi yapayım diyecek işler hiç değildir. Bu işler halkın duasını kazanmak Allah'ın rızasını kazanmak için yapılırsa yöneticiye güç verir motivasyonunu arttırır.  ” diye konuştu.


  Yapılan konuşmalardan sonra Ordu İl Müftüsü Dr.İsmail Çiçek tarafından dua yapıldı ve binanın açılış kurdelesi protokol mensupları tarafından kesildi.


  AK Parti Genel Başkan vekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş kurdelenin kesilmesinden sonra Belediye Başkanlık makamında anı defterine günün anısına duygu ve düşüncelerini yadı. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’a hediye takdiminde bulundu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Fatsa, Belediyesi’nin, Yeni, Hizmet, Binası, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı