Haber Detayı
08 Eylül 2016 - Perşembe 13:21 Bu haber 2162 kez okundu
 
FETÖ MAĞDURLARI İÇİN MERKEZ OLUŞTURULACAK
Valiler toplantısında Valilere seslenen Başbakan, FETÖ soruşturması kapsamında mağdur olduğunu düşünenler için bir kriz merkezleri oluşturulacak ve şikayetler burada toplanacak.
SİYASET Haberi
FETÖ MAĞDURLARI İÇİN MERKEZ OLUŞTURULACAK

 

VALİLER UYGULAMALARI YERİNDE GÖRSÜN

 Biz talimatları gönderiyoruz ve düşünüyoruz ki her şey çiçek gibi gidiyor. Böyle olmadığını biliyoruz, gittiğimizde de görüyoruz. Sadece Ankara'yı sorumlu tutmak da yanlış olur. Ankara sizinle iletişim halinde olacak, siz de Ankara ile iletişim halinde olacaksınız. Valilerin alınan kararların yerinde uygulamasını görmesi gerekir. Sahadaki hiçbir iş şekil ve usul hatası yapılmadan olmaz. Uygulamanın içinden gelen bir arkadaşınız olarak söylüyorum. Memleketin, milletin işini yaparken şekil, usul hatası yapabiliriz. Mesele milletin, ülkenin menfaati ise hata yapın ama hainlik yapmayın.

İNTİKAM DÜŞÜNCESİ İLE İLERLEMİYORUZ

FETÖ soruşturması nedeniyle kamudan ciddi tasfiye var. Zaman zaman titiz davranılmadığı şikayetleri geliyor. Biz intikam düşüncesi ile ilerlemiyoruz. Biz her yeri tek tek kontrol edemeyiz. Sizlerin kararınıza güvenmemiz gerekiyor. Kılı kırk yarın. Ölçümüz belli 17/25 Aralık sonrası milattır dedik.

 TASFİYELERİ UZATMADAN YAPIN, SİZ VATANDAŞA GİDİN

Bu alçak terör örgütünün tüm unsurlarının tasfiyesini uzatmadan yapmanız gerekiyor. *Talimat verdim, tüm illerde bir kriz merkezi oluşturulacak. Kendisine haksızlık yapıldığını söyleyenlerin şikayetleri bir birim vasıtasıyla toplanacak. Valiler görevli olduğunuz şehire heyecan vereceksiniz halkı işin içine katın. Vatandaşın size gelmesini beklemeyin, siz vatandaşa gidin.

Hudut kapısı hariç her geçiş düşman geçiştir, anında karşılık verilecek. Güvenlik kuvvetleri, terör örgütünün ensesinde olacak. Çukurca'da 25 yıldır girilmeyen yere girildi. Tendürek'e girildi. Ö rgütün en önemli adamlarından biri öldürüldü.

BELEDİYELERLE DİDİŞMEYİN !

 Hepimizin amacı millete hizmet etmek. Valiler bir anlamda belediyelerin abisidir. Niye didişiyorsunuz? Herkesin işi belli.
Doğu ve Güneyoğu için yatırım ve teşvik paketini iyi inceleyin. Bu sizin sorumluluğunuzda.
Bu seneden itibaren saat uygulamasını kaldırdık. Artık karışıklık olmayacak. Kimsenin işi aksamasın.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: FETÖ, MAĞDURLARI, İÇİN, MERKEZ, OLUŞTURULACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı