Haber Detayı
14 Ağustos 2016 - Pazar 16:30 Bu haber 1786 kez okundu
 
FETÖ'YE GÖZ YUMAN SİYASİLER DE HESAP VERMELİ
MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş FETÖ/PDY kapsamında yapılan temizlikte masum insanların mağdur edilmemesi gerektiğini söyledi.
- Haberi
FETÖ'YE GÖZ YUMAN SİYASİLER DE HESAP VERMELİ

MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş FETÖ/PDY kapsamında yapılan operasyonla ilgili olarak yaptığı açıklamada masum insanların mağdur olmaması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini  belirterek, bu temizlik hareketinde  siyaset kurumunun devre dışı kalmamasını istedi.

MHP TEMİZLİĞİ YAKINDAN TAKP EDİYOR

 Abdurrahman Çamaş ," Ülkemiz 15 Temmuzda bir faciadan döndü. Demokrasimiz ipten alındı. Ülkemiz parçalanmak istendi. Milletimiz bu ihaneti bertaraf etti. Şimdi bu ihanetin içinde olanlar temizleniyor. Partimiz bu temizliği çok yakından takip ediyor. Masum insanların mağdur olmaması, FETÖ/PDY damgası yememesi,  memuriyetlerinden olmaması, haksız olarak tutuklanmaması için hassasiyet gösterilmelidir.  Cadı avı olmamalıdır. Genel merkezimizin talimatıyla tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz.  Gelişme ve şikâyetleri not alıyoruz. Ayrıca memur ve işçi alımlarında adalet ve liyakatten ayrılmamalı, partizanlık yapılmamalıdır. Ülkemizde yaşadığımız kenetlenme, birlik ve beraberliğe zarar verilmemelidir." dedi.

FETÖ,  AK PARTİYE VE SİYASETE SIZMAMIŞLAR DİYEREK GÖZ YUMULMASIN

FETÖ / PDY'nin  her kuruma sızdığını,  Cumhurbaşkanının yanı başına kadar girdiğini belirten  Abdurrahman Çamaş , " Ama AK Parti ve siyaset kurumuna sızmamışlar diyerek göz yummak ve gereğinin yapılmaması geleceğimizi tehlikeye atar. AK Parti son 15 yıldır iktidardadır. FETÖ/PDY her zaman iktidarları desteklemiş ve içlerine sızmışlardır. Doğal olarak AK Parti içine de her kademede sızmış olabilirler. AK partili en üst düzey yetkililer , " Bizleri kullandılar, kozmik odalara bizim sırtımızdan girdiler, gelinen noktada bizim % 90 suçumuz var, ne istedilerse verdik, parsel parsel verdik milletimizden özür diliyoruz gibi " önemli itiraflarda bulunuyorlar.

İŞİN İÇİNDE FETÖ'YE İZİN VEREN HANGİ SİYASİ VARSA HESAP VERMELİDİR

 Şu ana kadar FETÖ/PDY’nin bu kadar güçlenmesine neden olanlar hakkında hiçbir işlem yapılmadı.  Ülkemizi bu hale getirenlerin siyasi görüşü ne olursa olsun hesap vermelidir. Bir sendikaya üye olan öğretmen memuriyetten atılırken, bu yapının okullarına, dershanelerine, üniversitelerine arsaları verenlere, izinleri verenlere, yan yana, kucak kucağa olanlara hiçbir şey yapılmıyor. Küçük işleri bir kenara bırakıp büyük resime bakmalıyız. Bu işlerin içinde olan eski yeni bakan, milletvekili, belediye başkanı kim varsa hangi siyasi partiden olursa olsun hesabını vermelidir. Bu yapılmazsa 240 şehidimizin elleri yakalarında olur. 79 milyon insanımızı aldatmış olurlar." diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FETÖ'YE, GÖZ, YUMAN, SİYASİLER, DE, HESAP, VERMELİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı