Haber Detayı
15 Eylül 2016 - Perşembe 10:37 Bu haber 2325 kez okundu
 
FETÖ'YÜ BAŞIMIZA AKP MUSALLAT ETTİ
CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP 19 Mayıs, Bafra, Alaçam ve Yakakent İlçe örgütlerinin bayramlaşma programına katıldı.
SİYASET Haberi
 FETÖ'YÜ BAŞIMIZA AKP MUSALLAT ETTİ

Bayramlaşma töreninde partilerle buluşan Akcagöz, " Fetö denilen örgütü başımıza musallat eden, Akp hükümetidir. Daha önce Hoca Efendi dedikleri ve yere göğe sığdıramadıkları adam, bugün geldi ülkenin demokratik rejimine tasallutta bulundu. Kadırıldım diyerek kimse bu suçtan ve vebalden kurtulamaz. Ortada bir suç varsa, kandırıldım diye bir savunma olamaz. Fetö ne kadar suçlu ise, onu bu ülkenin başına bela eden Akp de o derece suçludur. Kimse mağdur edebiyatı yapmasın. Dün kol kola girdiğiniz yapı, bugün ülkenin başına her türlü melaneti taşıdıysa, bunda sizin günahınız da büyüktür. " dedi. 

           Ohal yönetiminin, bir çok hukuksuz uygulamayı da beraberinde getirdiğini belirten Akcagöz, " Bu süreçte bir çok mağdur olabilir. Parlamenter sistemde asıl olan parlamentodur ama bugün görüyoruz ki ülke Kanun Hükmünde Kararnameler ile yönetiliyor. Bu durum bir çok hukuk dışılığı da beraberinde taşıyor. Bunları görmezden gelemeyiz. Fetö'cü kim varsa bulunsun ve cezası verilsin ama bu işlerle hiç alakası olmayan insanlar mutlaka bu işlerden ayıklanmalıdır. Aksi halde adalet mekanizması da ciddi yara alır. Ancak görüyoruz ki bu işlerle hiç alakası olmayan insanlar da Fetöcü diye yaftalanmaktadır. " diye konuştu.

        Tufan Akcagöz,   19 Mayıs İlçesinde yaşayan Artvinlilerin bayram kutlama programına da katıldı.
 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , FETÖ'YÜ, BAŞIMIZA, AKP, MUSALLAT, ETTİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı