Haber Detayı
28 Kasım 2017 - Salı 09:47 Bu haber 9897 kez okundu
 
Fırat Özdemir Anaokulu'ndan Örnek Davranış
Samsun’un Atakum ilçesindeki Fırat Özdemir Anaokulu Öğretmeni İlknur Mıhçıoğlu,24 Kasım Öğretmenler günün hediyesinin tutarını velileri ve okul Müdürü Hülya Şen ile birlikte Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Vakfı ‘a bağış yaptılar.
ÇOCUK Haberi
Fırat Özdemir Anaokulu'ndan Örnek Davranış

24 Kasım Öğretmenler gününde Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Vakfı Üyesi Kenan Öztürk ve eşi Ayşegül Öztürk ilk defa bir öğretmenin böyle bir anlamlı günde bağış yaptığını belirterek, ”Çok duygulandık. Bu gibi davranışın herkese örnek olmasını diliyorum “dedi.

İLKLERE İMZA ATTILAR
İlk bağış kampanyasını gerçekleştiren Fırat Özdemir Anaokulu ‘un olduğunu belirten Ayşegül Öztürk,” Bu tarz yardım çalışmalarında bir ilki gerçekleştirdiler. İlk bağış kampanyasını gerçekleştiren Anaokulu ‘un bu anlamlı davranışı diğer kurum ve okullara örnek olacağına inanıyorum. Bende bu arada Ülkemizde kutlanmakta olan 24 Kasım Öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum  ”diye konuştu.

‘GÜZEL BİR ATILIM YAPTIK’
Fırat Özdemir Anaokulu Müdürü Hülya Şen yaptığı açıklamada ,” Öğretmenimiz İlknur Mıhçıoğlu'na ve katkıda bulunan velilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu arada Başta, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aramızdan ayrılan öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum. Gözünün kırpmadan tüm fedakârlıkları yapan, çocuklarımıza ışık olan yol açan ve onları tüm şefkati ile sarıp sarmalayan eli öpülesi öğretmenlerimizin Öğretmenler günü kutluyorum ”şeklinde konuştu.
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Fırat, Özdemir, Anaokulu'ndan, Örnek, Davranış,
Yorumlar
Haber Yazılımı