Haber Detayı
31 Temmuz 2016 - Pazar 18:09 Bu haber 3152 kez okundu
 
Futbol ve sinema dünyasının ünlüleri Yakakent’te Buluştu
Türk sinemasının karakteristik yüzü İhsan Gedik, Sıtkı Sezgin ( Şişko Nuri), Fuat Dilek, Samsunspor eski başkanı Emin Kar Nigar Ablanın yerinde bir araya geldi.
SANAT Haberi
  Futbol ve sinema dünyasının ünlüleri Yakakent’te Buluştu

Samsun Yakakent ilçesinde farklı bir mekâna sahip olan Nigar Abla’nın dünkü konukları Türk sinemasının kötü adam rollerin karakteristik yüzü İhsan Gedik, Sıtkı Sezgin( Şişko Nuri), Fuat Dilek, Tatilini Yakakent’ de sürdüren Samsunspor eski kaptanı ve eski Kulüp Başkanı Emin Kar ve Futbol Adamları Derneği ( TÜRFAD) Samsun Şube Başkanı Gültekin Kullukçu  idi.  

İşletme Sahibi   Nigar Kullukçu, İhsan Gedik için şu cümleleri kurdu” Yeşilçam denince aklımıza Türk sineması, beyaz perde, siyah beyaz filmler ve çocukluğumuzun yazlık sinemaları hayranlıkla izlediğimiz Cüneyt Arkın, Fatma Girik, Ediz Hun, Filiz Akın, Kartal Tibet ve o aşk ve macera dolu sahnelerinin içine her daim giren İhsan Gedik. Yıllar sonra aklıma gelmezdi mekânımda İhsan Gedik’ i görmek ve ağırlamak. Beni ve müşterilerimizi ziyadesiyle mutlu etti. Samsun sporumuzun emektar kaptanı Emin Kar, Şişko Nuri ve İhsan Gedik’ e teşekkür ederim” dedi.

  İhsan Gedik;  İhsan Gedik, piyasaya yeni sürdüğü” Türk sinemasın da dünü bugünü” adlı kitabını Nigar Kullukçu’ a imzalayarak hediye etti. Nigar Kullukçu, bu tarih dolu kitabı cefe’ mizin tarihsel kalıntılar köşemizde salkıyacağını belirti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , Futbol, ve, sinema, dünyasının, ünlüleri, Yakakent’te, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı