Haber Detayı
30 Haziran 2016 - Perşembe 15:50 Bu haber 2195 kez okundu
 
“GENÇLİK MERKEZİ BİSİKLET TESLİM TÖRENİ” YAPILDI
SPOR Haberi
“GENÇLİK MERKEZİ BİSİKLET TESLİM TÖRENİ” YAPILDI

Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ortak çalışması ile Atakum ve 19 Mayıs Gençlik Merkezlerinde kullanılmak üzere 20 bisikletin teslimi bugün gerçekleştirildi.

Proje kapsamında İlimizde Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü ve  Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzalanan protokol kapsamında 2015 yılında ortaokullara yaklaşık 1100 bisiklet desteği sağlanmış olup 2016 yılında ise yaklaşık 2000 bisikletin ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine teslimi gerçekleşmiştir. Bugün de bu proje dâhilinde Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ortak çalışması ile Atakum ve 19 Mayıs Gençlik Merkezlerinde kullanılmak üzere 20 bisikletin teslimi gerçekleştirildi. Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak; başta çocuklar ve gençler olmak üzere tüm Samsun halkını sağlıklı beslenmenin yanında hareket etmeye, sağlık için pedal çevirmeye davet ediyoruz.

Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ’a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Güven ÖZYURT’a Teşekkür ediyoruz.

 

Kaynak: Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: “GENÇLİK, MERKEZİ, BİSİKLET, TESLİM, TÖRENİ”, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı