Haber Detayı
19 Kasım 2018 - Pazartesi 21:51 Bu haber 1644 kez okundu
 
Gülsan Sanayi Sitesi’nde geri sayım başladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyeleriyle bir araya geldi.
EKONOMİ Haberi
Gülsan Sanayi Sitesi’nde geri sayım başladı

Başkan Zihni Şahin, Gülsan Sanayi Sitesi'nin taşınması yönünde çalışmaların hız kazandığını açıkladı.

Başkan Zihni Şahin, Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler'in de yer aldığı kahvaltıda konuşan Başkan Şahin, önemli mesajlar verdi.

.

Gülsan Sanayi Sitesi'nin bulunduğu yerden başka bir yere taşınması için başlatılan çalışmaların hız kazandığını açıklayan Başkan Şahin, kooperatif üyeleri ve esnafa, "Sizler de kooperatif kurarak bize yardımcı oldunuz. Bundan sonraki sürecin daha hızlı ilerlemesi için daha yoğun bir çalışma içinde olacağız. Bunu hep birlikte yapacağız. Sizler için elimden gelen ne varsa canla başla yapacağımın sözünü veriyorum" dedi.

                              

Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Eyüp Aydın ise, "Başkanımıza bizlere gösterdiği yakın ilgi, verdiği destek nedeniyle teşekkür ediyoruz. Gülsan Sanayi Sitesi sorununu hep birlikte çözmek için mücadele veriyoruz. Bunu hep birlikte başaracağız" diye konuştu.

 

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Gülsan, Sanayi, Sitesi’nde, geri, sayım, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı