Haber Detayı
19 Temmuz 2016 - Salı 12:37 Bu haber 2190 kez okundu
 
“Hain kalkışmayı şiddetle ve nefretle kınıyoruz”
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Meclis Başkanı Ahmet Takışoğlu "Demokrasimize karşı girişilen kanunsuz, hain kalkışmayı şiddetle ve nefretle kınadıklarını ve karşısında olduklarını açıkladılar. “
- Haberi
“Hain kalkışmayı şiddetle ve nefretle kınıyoruz”

 

Borsa’dan konu ile ilgili olarak yaplıan açıklama şöyle: “Demokrasimize, halkın iradesiyle seçilmiş yüce meclisimize ve meşru hükümete karşı girişilen bu kanunsuz, hain kalkışmayı şiddetle ve nefretle kınıyoruz, karşısındayız.

Ülkemize ve milletimize karşı girişilen ve Milletimizin iradesine hançer vurmaya çalışan bu girişim yüce milletimizin, hükümetimizin, askerimizin, polisimizin yani toplumun tüm kesimlerinin birlik beraberlik içinde dik duruşuyla bertaraf edilmiştir.

Türk milleti artık her türlü darbe girişiminin karşısındadır, demokrasisini savunmaktadır. Bu vesileyle bir kez daha iş dünyası olarak devletimizin, milletimizin ve millet iradesinin tüm gücümüz ve inancımızla yanında olduğumuzu belirtiyor, şehitlerimize Yüce Rabbimizden rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.”

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: “Hain, kalkışmayı, şiddetle, ve, nefretle, kınıyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı